
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 07Z 906 088 A |
| nr EAN | 4027816492627 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,0703 |
| dla numeru OE | 059 906 088 C |
| nr EAN | 4027816492634 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 K |
| nr EAN | 4027816492771 |

| TECDOC-Nr silnika | 22658 |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| dla numeru PR | 7MG |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 P |
| nr EAN | 4027816492825 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492948 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 AC |
| nr EAN | 4027816492955 |

| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 059 906 088 CL |
| nr EAN | 4054224704622 |

| TECDOC-Nr silnika | 22658 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0437 |
| dla numeru OE | 059 130 758 K |
| nr EAN | 4054224712542 |

| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04469 |
| dla numeru OE | 05A 906 051 |
| nr EAN | 4054224712566 |

| Kod silnika | CANB |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 4082300275148 |

| Rok prod. do | 200905 |
| Kod silnika | BSG |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Rok prod. do | 200808 |
| Kod silnika | BSG |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 78 |
| nr EAN | 4082300304695 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300646795 |

| Rok prod. od | 200901 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | BSG/CANB |
| Rok prod. do | 200812 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | BSG |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Ilość biegunów | 6 |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| nr EAN | 4082300652161 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4082300688764 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 382 |
| nr EAN | 4082300709216 |

| Kod silnika | CANB |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 310 |
| nr EAN | 4082300709292 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| nr EAN | 4082300709315 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1250 |
| nr EAN | 4082300709360 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| nr EAN | 4082300709391 |

| Kod silnika | CANB |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4082300714203 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 4082300746709 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| nr EAN | 4082300758672 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 460 |
| nr EAN | 4082300759235 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 130 |
| nr EAN | 4082300760637 |

| Rok prod. od | 200809 |
| Kod silnika | BSG/CANB |
| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 4082300777215 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| nr EAN | 4082300807479 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079350143 |

| nr EAN | 4044079050586 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079355193 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 20 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| nr EAN | 8001063825144 |

| nr EAN | 8001063975801 |

| Długość [mm] | 750 |
| Ilość przewodów | 5 |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063959245 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 400 |
| nr EAN | 8001063956558 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 1045 |
| nr EAN | 8001063921198 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 1040 |
| nr EAN | 8001063799568 |

| nr EAN | 8001063870502 |

| nr EAN | 8001063950457 |

| Rok prod. od | 200810 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 5907558580679 |

| Rok prod. do | 200605 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 5901619593790 |

| Rok prod. do | 200605 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 5902659724465 |

| Kod silnika | CANB |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 5902659783738 |

| Rok prod. do | 200605 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 5903364311100 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,008 |
| nr EAN | 5903766317199 |

| TECDOC-Nr silnika | 22658 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 5903766317205 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Kod silnika | CANB |
| Rok prod. od | 200810 |
| Rok prod. do | 200905 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 310 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |

| dla numeru OE | 059906461K |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciśnienie [bar] | 1800 |
| Wymiar gwintu | M12X1,5 |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| nr EAN | 4040074212189 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Audi A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C6 Avant (4F5) 2.7 TDI produkowanego od 2005.03 do roku 2011.08
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Audi A6 C6 Avant (4F5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Audi A6 C6 Avant (4F5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2005.03 do roku 2011.08, i mocy silnika 163 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025