
| nr EAN | 8001063919614 |

| Długość [mm] | 750 |
| Ilość przewodów | 5 |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063959245 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 710 |
| nr EAN | 8001063756424 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 825 |
| nr EAN | 8001063922003 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość [mm] | 720 |
| nr EAN | 8001063977881 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8,5 |
| nr EAN | 5907558548501 |

| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 5907558580679 |

| Kod silnika | BMN |
| nr EAN | 5907558572704 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| nr EAN | 5907558558906 |

| Rok prod. do | 200903 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| nr EAN | 5901619524534 |

| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 059 906 051 C |
| nr EAN | 5901619593783 |

| Numer podwozia do | 1P..7..021000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 5901619593790 |

| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 5902659724465 |

| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| nr EAN | 5902659783561 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| nr EAN | 5902659783578 |

| Kod silnika | CEGA |
| Kod silnika | CFJA |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 5903364310585 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| nr EAN | 5903364310707 |

| Kod silnika | CEGA |
| Kod silnika | CFJA |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | beżowy |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Strona zabudowy | Rura rozdzielacza paliwa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciśnienie robocze [bar] | 2000 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 5902659783332 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 5903766317205 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Kod silnika | BMN |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 310 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |

| Kod silnika | BMN |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | spięty |
| Strona zabudowy | Przewód paliwowy |
| dla numeru OE | 038 906 081 B |
| dla numeru OE | 5033378AA |

| Kod silnika | CFJA |
| Rok prod. od | 201005 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| dla numeru OE | 03G 906 051 E |
| dla numeru OE | 3M21 9E928 AA |
| dla numeru OE | MN191138 |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Kod silnika | BMN |
| Rok prod. od | 200608 |
| Rok prod. do | 200903 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 6 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074346822 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 610 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4040074211816 |

| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Kod silnika | CEGA |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Kolor | pomarańczowy |
| nr EAN | 4040074211854 |

| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Kolor | pomarańczowy |
| nr EAN | 4040074211878 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Numer podwozia do | 1P-7-021000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074247983 |

| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074247990 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Numer podwozia od | 1P-6-000 001 |
| Rok modelowy do | 2013 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074247075 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Kod silnika | BMN |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 680 |
| nr EAN | 087295100332 |

| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 853 |
| nr EAN | 087295928769 |

| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 705 |
| nr EAN | 087295950678 |

| Kod silnika | BMN |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916097 |

| Kod silnika | BMN |
| Dolot - Ø [mm] | 81 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916929 |

| Kod silnika | CFJA |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326950350 |

| Kod silnika | CEGA |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326952071 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Wersja | Type 1,2 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326959124 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326810579 |

| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| Kod silnika | CEGA |
| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Kod silnika | CFJA |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326812955 |

| Kod silnika | BMN |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326813112 |

| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| TECDOC-Nr silnika | 24333 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 953 |
| nr EAN | 087295953396 |

| Kod silnika | BMN |
| Ciężar netto [g] | 85 |
| nr EAN | 5902048030733 |

| Kod silnika | BMN |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 265 |
| nr EAN | 5902048057099 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | CFJA |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| TECDOC-Nr silnika | 22674 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 18977 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0100 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Seat LEON (1P1) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1P1) 2.0 TDI produkowanego od 2006.05 do roku 2012.12
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Seat LEON (1P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Seat LEON (1P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2006.05 do roku 2012.12, i mocy silnika 170 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025