
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4251475107190 |

| nr EAN | 4251475115263 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 3165143491607 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 4047024404328 |

| nr EAN | 3165143551875 |

| nr EAN | 4047024506435 |

| Długość przewodu [mm] | 606 |
| nr EAN | 4047026448955 |

| Długość przewodu [mm] | 724 |
| nr EAN | 4047026449006 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 5 |
| nr EAN | 5012759523216 |

| Długość przewodu [mm] | 245 |
| Ilość podłączonych styków | 3 |
| nr EAN | 5012759513903 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759514559 |

| nr EAN | 5012759976098 |

| nr EAN | 5012759976104 |

| Długość przewodu [mm] | 615 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 5012759974933 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 5 |
| nr EAN | 5012759981375 |

| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759540459 |

| Długość przewodu [mm] | 405 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 5012759989173 |

| nr EAN | 5012759987520 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379056200 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140749 |

| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318278 |

| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318285 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318414 |

| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318537 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379056217 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 19,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379158850 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379550258 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379154272 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913985 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127481 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127726 |

| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128075 |

| Długość przewodu [mm] | 300 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379327911 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379537600 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379412051 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 8053379164097 |

| Długość przewodu [mm] | 310 |
| nr EAN | 8012510017616 |

| TECDOC-Nr silnika | 20937 |
| TECDOC-Nr silnika | 20937 |
| TECDOC-Nr silnika | 20937 |
| TECDOC-Nr silnika | 20937 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510026762 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 8012510026748 |

| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510041079 |

| Do ciśnienia [Pa] | 94000 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050638040 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość [mm] | 350 |
| nr EAN | 8435050636343 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | szary |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość [mm] | 330 |
| nr EAN | 8435050637579 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4027816361169 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 03L 957 147 |
| nr EAN | 4027816398691 |

| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 03G 957 147 C |
| nr EAN | 4027816398943 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407669 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 BS |
| nr EAN | 4027816488453 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Audi A5 (8T3) 2.0 TFSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A5 (8T3) 2.0 TFSI produkowanego od 2008.06 do roku 2013.11
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 211 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Audi A5 (8T3)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Audi A5 (8T3) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2008.06 do roku 2013.11, i mocy silnika 211 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026