
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074281871 |

| Kod silnika | N57 D30 A |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074293744 |

| Kod silnika | M57 N2 306 D3 |
| --------------- | |
| Kod silnika | N57 D30 A |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4040074282410 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 400 |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4040074309940 |

| Kod silnika | M57N2 306 D3 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 50,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326977111 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326810456 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 500 |
| nr EAN | 4010326912990 |

| Ciężar netto [g] | 25 |
| nr EAN | 5902048093646 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 195 |
| nr EAN | 5902048057235 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 4028977939754 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 177 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 232 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 80 |



| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [kOhm] | 5 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Kod silnika | N57D30A |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423661372 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4046001295607 |

| nr EAN | 4046001832895 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650032440 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Bmw 3 (E90) 330 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E90) 330 d produkowanego od 2008.09 do roku 2011.10
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 245 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Bmw 3 (E90)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Bmw 3 (E90) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2008.09 do roku 2011.10, i mocy silnika 245 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025