
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326924801 |

| Dolot - Ø [mm] | 92 |
| Wylot - Ø [mm] | 78 |
| Długość [mm] | 105 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326937771 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0098 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 405 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 360 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 285 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 250 |



| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688492784 |

| dla numeru OE | 059 906 088 M |

| dla numeru OE | 059 906 088 AT |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423661525 |

| Kolor | chromowy / czarny |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| nr EAN | 4103590952899 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590678027 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba przewodów | 2 |
| alternatywnie | |
| Ciężar [kg] | 0,0204 |
| nr EAN | 4046001667077 |

| Wysokość [mm] | 10,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| nr EAN | 4046001687297 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 465 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kształt | kształt L |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,0503 |
| nr EAN | 4046001693625 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Citroën SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX produkowanego od 1996.05 do roku 2003.09
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 54 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Citroën SAXO (S0, S1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Citroën SAXO (S0, S1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 1996.05 do roku 2003.09, i mocy silnika 54 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025