



| Cecha chemiczna | zawierający olej mineralny |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
| Klasa lepkości SAE | 75W-140 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 4008177316609 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 4008177100871 |


| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT AJ0 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT AJ8 |


| Dopuszczenie przez producenta | MAN 342 Typ S1 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | Scania STO 1:0 |
| Klasa lepkości SAE | 75W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Specyfikacja | API Other GL-5 |
| nr EAN | 4008177071768 |







| Olej | Olej mineralny |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Typ L2 Appro |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 4008177071539 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 4014835743618 |

| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941019642 |







| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 236.9 |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | ALLISON TRANSM. C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford Mercon |
| Zalecenie producenta oleju | GM DEXRON III G |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 V1 |
| Zalecenie producenta oleju | MAN Type 339 Z1 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 236.5 |
| Zalecenie producenta oleju | VOITH 55.6335.32 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 04D |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 14A |
| nr EAN | 3374650000602 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| nr EAN | 3374650003399 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja wg API | MT-1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 342 Typ S1 |
| Dopuszczenie przez producenta | JSC AvtodiselYaMZ Gb |
| Dopuszczenie przez producenta | KOMATSU 195326199004 |
| Dopuszczenie przez producenta | MACK GO-J |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12N |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16F |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Zalecenie producenta oleju | 341 Typ E3 |
| Zalecenie producenta oleju | API GL-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Scania STO 1:0 |
| Zalecenie producenta oleju | STO 2:0 A FS |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 07A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5055107457191 |



| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.15 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 27101983 |
| nr EAN | 5425037860048 |











| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 75W90 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941019611 |









Oleje przekładniowe odpowiadają za smarowanie przekładni oraz skrzyń biegów w samochodach. Skrzynie biegów to bardzo precyzyjne mechanizmy i wymagaja dobrego smarowania podczas swojej pracy. Przenoszą duże obciążenia wytwarzane prez silnik samochodu i przez to na powierzchniach styku kół zębatych powstają duże naciski jednostkowe. Olej przekładniowy oprócz tego powoduje także odprowadzanie ciepła oraz oczyszczanie kół przekładni z zanieczyszczeń i zabezpiecza elementy smarowanych podzespołów przed korozją.
Czy można mieszać oleje przekładniowe różnych producentów?
Można je mieszać pod warunkiem, ża zastosujemy oleje przekładniowe o tej samej lepkości.Jak często wymieniać olej w skrzyni biegów?
Oleje przekładniowe w skrzyni biegów czy moście nie mogą pracować w nieskończoność i należy je wymieniać. Przyjmuje się, że okres pomiędzy wymianami nie powinien byc dłuższy niż 8 lat albo 100 000 km.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025