
| Pojemność [litr] | 60 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| nr EAN | 3374650288321 |





| Pojemność [litr] | 60 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja wg API | MT-1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 342 Typ S1 |
| Dopuszczenie przez producenta | JSC AvtodiselYaMZ Gb |
| Dopuszczenie przez producenta | KOMATSU 195326199004 |
| Dopuszczenie przez producenta | MACK GO-J |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12N |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16F |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Zalecenie producenta oleju | 341 Typ E3 |
| Zalecenie producenta oleju | API GL-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Scania STO 1:0 |
| Zalecenie producenta oleju | STO 2:0 A FS |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 07A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Długość opakowania [cm] | 38,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 38,1 |
| Wysokość opakowania [cm] | 65,2 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5055107473061 |

| Pojemność [litr] | 208 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 80W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Zalecenie producenta oleju | ISUZU Axle Oil |
| Długość opakowania [cm] | 58,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 58,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 88,8 |
| Numer taryfy celnej | 27101987 |
| nr EAN | 5055107473115 |

| Pojemność [litr] | 208 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 80W-90 |
| Dopuszczenie przez producenta | JSC AvtodiselYaMZ Gb |
| Zalecenie producenta oleju | API GL-4 |
| Długość opakowania [cm] | 58,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 58,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 88,8 |
| Numer taryfy celnej | 27101987 |
| nr EAN | 5055107473023 |

| Pojemność [litr] | 208 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Długość opakowania [cm] | 58,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 58,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 88,8 |
| Numer taryfy celnej | 27101983 |
| nr EAN | 5055107475560 |

| Pojemność [litr] | 208 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 80W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja wg API | MT-1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 342 Typ M2 |
| Dopuszczenie przez producenta | MACK GO-J |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 235.0 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12M |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17H |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Zalecenie producenta oleju | 341 Typ E2 |
| Zalecenie producenta oleju | API GL-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu Axle Oil |
| Zalecenie producenta oleju | ISUZU Large ManTrans |
| Zalecenie producenta oleju | MIL-PRF-2105E |
| Zalecenie producenta oleju | O-76-D |
| Zalecenie producenta oleju | STO 1:0 |
| Zalecenie producenta oleju | STO 1:1 G |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 07A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Długość opakowania [cm] | 58,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 58,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 88,8 |
| Numer taryfy celnej | 27101987 |
| nr EAN | 5055107436325 |

| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 80W90 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Pojemność [litr] | 208 |
| nr EAN | 8710941019918 |

| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Typ V2 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Typ Z12 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Typ Z3 |
| Pojemność [litr] | 208 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.81 |
| Dopuszczenie przez producenta | Voith H55.6336.xx |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 501 60 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16M |
| Specyfikacja | JASO 1A |
| nr EAN | 4008177101199 |




| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 75W80 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Pojemność [litr] | 208 |
| nr EAN | 8710941020006 |

| Pojemność [litr] | 208 |
| Rodzaj połączenia | Beczka |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja wg API | MT-1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 341 Typ Z2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 342 Typ S1 |
| Dopuszczenie przez producenta | JSC AvtodiselYaMZ Gb |
| Dopuszczenie przez producenta | KOMATSU 195326199004 |
| Dopuszczenie przez producenta | MACK GO-J |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 235.8 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 02B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 05A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12L |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 12N |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 16F |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17B |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 19C |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 21A |
| Zalecenie producenta oleju | 341 Typ E3 |
| Zalecenie producenta oleju | API GL-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Scania STO 1:0 |
| Zalecenie producenta oleju | STO 2:0 A FS |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 07A |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Długość opakowania [cm] | 58,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 58,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 88,8 |
| Numer taryfy celnej | 34031990 |
| nr EAN | 5055107478530 |

Oleje przekładniowe odpowiadają za smarowanie przekładni oraz skrzyń biegów w samochodach. Skrzynie biegów to bardzo precyzyjne mechanizmy i wymagaja dobrego smarowania podczas swojej pracy. Przenoszą duże obciążenia wytwarzane prez silnik samochodu i przez to na powierzchniach styku kół zębatych powstają duże naciski jednostkowe. Olej przekładniowy oprócz tego powoduje także odprowadzanie ciepła oraz oczyszczanie kół przekładni z zanieczyszczeń i zabezpiecza elementy smarowanych podzespołów przed korozją.
Czy można mieszać oleje przekładniowe różnych producentów?
Można je mieszać pod warunkiem, ża zastosujemy oleje przekładniowe o tej samej lepkości.Jak często wymieniać olej w skrzyni biegów?
Oleje przekładniowe w skrzyni biegów czy moście nie mogą pracować w nieskończoność i należy je wymieniać. Przyjmuje się, że okres pomiędzy wymianami nie powinien byc dłuższy niż 8 lat albo 100 000 km.
Czy warto wymieniać śruby głowicy
01-10-2012

Zestawy rozrządu z pompą wody Metelli
25-09-2012

Dlaczego hamulce piszczą? Czy to zawsze wina klocków hamulcowych
25-09-2012

Lakierowane tarcze DSP w ofercie Metelli
24-02-2012

Ceramiczne klocki hamulcowe ATE
23-08-2011

Badania klocków hamulcowych
21-11-2010