

| nr EAN | 8050947034585 |

| nr EAN | 8050947087710 |


| Olej silnikowy QUARTZ XTRA (1L) 0W20 |
| API ILSAC GF-6A |
| RC |
| SP |
| ACEA C5 |
| C6 |
| FORD M2C956 A1 |
| PORSCHE C20 |
| VW 508.00 |
| VW 509.00 |



| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 10W-50 |
| Specyfikacja wg JASO | MA2 |
| Specyfikacja | API SM/SL/SJ/SH/SG |
| nr EAN | 3374650247144 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SERV SN+ SNRC |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW LL-17 FE+ |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.71 |
| Dopuszczenie przez producenta | OPEL VAUXH OV0401547 |
| Zalecenie producenta oleju | FIAT 9.55535-DSX |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-GSX |
| nr EAN | 3374650287072 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja | API SERV SN+ SNRC |
| Dopuszczenie przez producenta | 913 B |
| Dopuszczenie przez producenta | 913 C |
| Dopuszczenie przez producenta | 925 A & |
| Dopuszczenie przez producenta | FORD WSS M2C 948 B |
| nr EAN | 3374650257297 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W40 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941022192 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W30 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941022024 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W20 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941022161 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W30 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941024356 |



| Olej silnikowy Quazar 9000 (1L) 5W30 |
| API ILSAC GF-6A |
| SP |
| CHRYSLER MS-6395 |
| DEXOS1 GEN3 |
| FIAT 9.55535 CR1 |
| FORD M2C961 A1 |
| OPEL OV0401547-G30 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| nr EAN | 3374650246819 |


| Dopuszczenie przez producenta | Chrysler MS 6395 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C5 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN Plus |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-5 |
| nr EAN | 4008177157639 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� supersede |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |
| nr EAN | 4008177080388 |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507.00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| nr EAN | 4008177107085 |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.52 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN Plus |
| nr EAN | 4008177148323 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.52 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | TL 52545 |
| Zalecenie producenta oleju | MB-Approval 229.51 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5425037862486 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A5/B5 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-12 FE |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.61 |
| Dopuszczenie przez producenta | STJLR.03.5007 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo VCC 95200377 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C920-A |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5425037869706 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5425037864954 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-50 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 27101981 |
| nr EAN | 5425037864664 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | SAE 5W-30 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | API: SM-EC |
| Specyfikacja | ILSAC GF-5 |
| Specyfikacja | API: SN-RC |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1:2010 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford M2C929-A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS 6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford M2C946-A |
| nr EAN | 4014835858541 |


| Olej silnikowy Quartz (1L) 0W30 |
| API CF |
| SL |
| ACEA A3 |
| B4 |
| GM LL-A-025 |
| GM LL-B-025 |
| MB 229.5 |
| VOLVO 95200356 |
| VW 502.00 |
| VW 505.00 |

| Olej silnikowy Quartz (1L) 0W20 |
| API ILSAC GF-6A |
| SP |

| Olej silnikowy Quartz (1L) 5W30 |
| API SP |
| ACEA A5 |
| B5 |
| KIA |

| Olej silnikowy Quartz (1L) 10W60 |
| API CF |
| SN |
| ASTON MARTIN V8 |
| BMW M-MODEL |


| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja | API PERFORMANCE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | FORD WSS M2C 950 A |
| Dopuszczenie przez producenta | STJLR.03.5007 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-13340 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-90047 |
| Zalecenie producenta oleju | FIAT 9.55535-DS1 |
| Zalecenie producenta oleju | FIAT 9.55535-GS1 |
| nr EAN | 3374650238388 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C1 |
| Dopuszczenie przez producenta | FORD WSS M2C 934 B |
| Dopuszczenie przez producenta | STJLR.03.5005 |
| Zalecenie producenta oleju | JALOS JASO DL-1 |
| nr EAN | 3374650019529 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-16 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| nr EAN | 3374650262499 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W20 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941029795 |


| Olej silnikowy Quartz (1L) 0W40 |
| API CF |
| SN |
| ACEA A3 |
| B4 |
| ASTON MARTIN 6.0 V12 |
| ASTON MARTIN V8 |
| FORD M2C927 A |
| MB 229.5 |
| PORSCHE A40 |
| VW 502.00 |
| VW 505.00 |

| Dopuszczenie przez producenta | Chrysler MS 6395 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C5 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN Plus |
| Specyfikacja | ILSAC GF-5 |

| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2� superse |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Klasa lepkości SAE | 0W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |
| nr EAN | 4008177076749 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SN+ |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SN Plus Res Con |
| Specyfikacja | API SN Res. Cons. |
| Specyfikacja | API SP |
| Specyfikacja | API SP Res. Con. |
| Specyfikacja | GF-6A |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1 gen2 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | API Energy Con. (SM) |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C962-A1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094M |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5055107445792 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A5/B5 |
| Specyfikacja wg ACEA | C2 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-12 FE |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.61 |
| Dopuszczenie przez producenta | STJLR.03.5007 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo VCC 95200377 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C920-A |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W30 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Pojemność [litr] | 1 |
| nr EAN | 8710941022147 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,912 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816216483 |

| Olej silnikowy Quartz INEO (1L) 0W30 |
| ACEA C2 |
| FORD M2C950 A |
| JAGUAR 03.5007 |
| LAND ROVER 03.5007 |


| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Klasa lepkości wg SAE | 15W-50 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,5 |
| Numer taryfy celnej | 34031980 |
| nr EAN | 5055107456927 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Puszka |
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A5/B5 |
| Specyfikacja | ACEA A5 / B5 |
| Specyfikacja | API PERF.E SL/CF |
| Dopuszczenie przez producenta | VOLVO VCC 95200377 |
| nr EAN | 3374650238005 |

Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015

VFM - nowa linia tłumików Bosal
21-02-2014