
| Wymagana ilość | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 112 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427068976 |

| Długość [mm] | 111 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 15 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| dla numeru OE | 36710-27010 |
| nr EAN | 5050063018431 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 112 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| nr EAN | 4047024782006 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Specyfikacja | Double Coil(LPH) |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 111,5 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 28,8 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 1 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 1,5 |
| nr EAN | 8717613043318 |

| Wymiar gwintu | M10x100 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 8435050616314 |

| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300788785 |

| dla numeru artykułu | 886042 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Długość całkowita [mm] | 133 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Technika połączeń | 4 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 5901779870953 |

| TECDOC-Nr silnika | 18131 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,8 |
| Długość całkowita [mm] | 111,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| nr EAN | 5907558599893 |

| TECDOC-Nr silnika | 18131 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,8 |
| Długość całkowita [mm] | 111,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| nr EAN | 087295150139 |

| Napięcie [V]: | 11 |
| Technika połączeń: | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu: | M 10x1 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 16 |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 29,6 |
| Długość całkowita [mm]: | 111,5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 15 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii świeca żarowa do Kia PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Kia PRO CEE'D (ED) 2.0 CRDi 140 produkowanego od 2008.02 do roku 2012.09
Jeżeli twoja Kia dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii świeca żarowa do Kia PRO CEE'D (ED)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na świeca żarowa do Kia PRO CEE'D (ED) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Kia z rocznika od 2008.02 do roku 2012.09, i mocy silnika 140 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026