
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 27,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 3 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 4 |
| nr EAN | 8717613040515 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 69 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
| nr EAN | 4014427024415 |

| Długość [mm] | 69 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| nr EAN | 5050063018028 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| nr EAN | 3165143181805 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Długość [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 27,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 3 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 4 |
| nr EAN | 8717613040515 |

| Napięcie [V] | 11,5 |
| Technika połączeń | M5 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Długość całkowita [mm] | 69 |
| Specyfikacja | Twin Coil |
| nr EAN | 8053379144945 |

| Wymiar gwintu | M12x125 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 8435050610800 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Długość [mm] | 68,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| dla numeru OE | 001 159 36 01 |
| nr EAN | 4027816192237 |

| Napięcie [V] | 11,5 |
| Technika połączeń | M5 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Długość całkowita [mm] | 69 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| nr EAN | 5902473017361 |

| Technika połączeń | M5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 3 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 22 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Długość 1 [mm] | 32 |
| Długość 2 [mm] | 22 |
| Długość całkowita [mm] | 69,4 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| nr EAN | 8001063230726 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 70,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| nr EAN | 5907558534283 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Prąd znamionowy [A] | 16 |
| Średnica [mm] | 6,1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Długość całkowita [mm] | 72 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Technika połączeń | M5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074129517 |

| Napięcie [V] | 11,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Prąd znamionowy [A] | 16 |
| Średnica [mm] | 6,1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 69 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Technika połączeń | M5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074297230 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 70,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| nr EAN | 087295159064 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 15E9040-OYO |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5904270237843 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Rodzaj połączenia | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Rezystancja [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 70,0 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Moment obrotowy dokręcenia [Nm] | 23 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |

| Długość [mm] | 68,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11,5 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| nr EAN | 4044688515155 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4046001323171 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001362767 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026