
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 134 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 9 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427127413 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 133 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| nr EAN | 4047025656368 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 134 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 14,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 4044197802258 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Prąd znamionowy [A] | 8,5 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Długość całkowita [mm] | 134 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Technika połączeń | Ø 4 mm |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074178577 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 134,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,2 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| nr EAN | 087295916483 |

| Długość [mm] | 134 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4044688580351 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026