
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 / 3 Nm |
| Długość [mm] | 58 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 14 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
| nr EAN | 4014427003786 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 59 |
| Wymiar gwintu | M 12 x 1,25 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| nr EAN | 3165143181768 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M5 |
| Średnica [mm] | 6,1 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość całkowita [mm] | 62 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| Moment gnący [Nm] | 45 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 4044197382965 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 62,2 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 22,6 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 3 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 4 |
| nr EAN | 8717613049464 |

| Wymiar gwintu | M12x125 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 8435050610770 |

| Długość [mm] | 62 |
| Długość [mm] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| nr EAN | 4027816159568 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224070376 |

| dla numeru artykułu | 886025 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Długość całkowita [mm] | 58 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Technika połączeń | M5 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 5901779871028 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 12,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 59,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| nr EAN | 5907558534252 |

| Długość przewodu [mm] | 95 |
| Strona zabudowy | od strony świecy żarowej |
| Długość [mm] | 60 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Długość przewodu [mm] | 110 |
| Długość [mm] | 40 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Prąd znamionowy [A] | 16 |
| Średnica [mm] | 6,1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 59 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Technika połączeń | M5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074129494 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 12,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,5 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 59,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20,0 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Technika połączeń | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| nr EAN | 087295162859 |


| Napięcie [V]: | 11 |
| Technika połączeń: | M5/3Nm |
| Wymiar gwintu: | M 12x1,25 |
| Rozmiar klucza: | 12 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 14 |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 21 |
| Długość całkowita [mm]: | 58 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 22 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001334269 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026