
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
| nr EAN | 4014427116349 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 119 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| nr EAN | 4060426204471 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| nr EAN | 4047025117135 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M 9 x 1,0 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| nr EAN | 4047026088755 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 119,5 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Długość opakowania [cm] | 14,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 4044197802289 |

| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Długość opakowania [cm] | 14,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,75 |
| nr EAN | 4060426204495 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M9x1.0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Masa [g] | 23,4 |
| nr EAN | 8717613053799 |

| Napięcie [V] | 5 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Wymiar gwintu | M9x1.0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Masa [g] | 28 |
| nr EAN | 8717613109908 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224070376 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość całkowita [mm] | 120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M9x1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieżność stożka | 93 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 22 |
| nr EAN | 5902659764362 |

| Długość przewodu [mm] | 95 |
| Strona zabudowy | od strony świecy żarowej |
| Długość [mm] | 60 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Długość przewodu [mm] | 110 |
| Długość [mm] | 40 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 119 |
| Rozmiar klucza | 9 |
| Technika połączeń | Pin Ø 4 mm |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Zbieżność stożka | 93° |
| nr EAN | 4040074178522 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,3 |
| Natężenie prądu [A] | 8,0 |
| Opór [Ohm] | 0,3 |
| Długość całkowita [mm] | 121,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,0 |
| Wymiar gwintu | M9 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 9 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| nr EAN | 087295977194 |

| Napięcie [V]: | 4,4 |
| Technika połączeń: | 4mm |
| Wymiar gwintu: | M 9x1.0 |
| Rozmiar klucza: | 9 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 25 |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 28 |
| Długość całkowita [mm]: | 119,5 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 12 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026