
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nr EAN | 5902473052027 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nr EAN | 5902473052034 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500834541 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE27X240A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902659717528 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902659772237 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SFE36/25X191A2 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766343341 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 714 641 0010 |
| nr EAN | 4040074025123 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 500 |
| min. długość [mm] | 313 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 12,4 |
| nr EAN | 5412096491719 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 6,100 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 600 |
| min. długość [mm] | 410 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 25 |
| nr EAN | 5412096494246 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE27X240A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872450176 |

| Parametr | SFE36/25X177A2 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872705474 |

| Parametr | SFE36/25X191A2 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872705610 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE30/13X148A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872705634 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SE30/13X163A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872705757 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026