
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE30/20X137A |
| nr EAN | 5903766344904 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9362-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267024 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT30/13X210A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872889433 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X137A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872908219 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X153A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872908233 |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025