
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379153886 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160778 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1460 |
| parzyste numery artykułów | 560682A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161270 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| parzyste numery artykułów | 560705A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161287 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| parzyste numery artykułów | 560687A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161300 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| parzyste numery artykułów | 560686A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161317 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 690 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161324 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| parzyste numery artykułów | 560693A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161386 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 850 |
| parzyste numery artykułów | 560699A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161423 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| parzyste numery artykułów | 560621A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159673 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 88 |
| parzyste numery artykułów | 560620A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159680 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159697 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1050 |
| parzyste numery artykułów | 560629A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159758 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1050 |
| parzyste numery artykułów | 560628A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159765 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość [mm] | 760 |
| parzyste numery artykułów | 560635A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159819 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość [mm] | 760 |
| parzyste numery artykułów | 560634A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159826 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| parzyste numery artykułów | 560639A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159857 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| parzyste numery artykułów | 560638A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159864 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| parzyste numery artykułów | 560641 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159871 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| parzyste numery artykułów | 560640 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159888 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość [mm] | 815 |
| parzyste numery artykułów | 560643A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159895 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość [mm] | 490 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41,9 |
| parzyste numery artykułów | 560644A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159925 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość całkowita [mm] | 1091 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159994 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość [mm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160006 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| parzyste numery artykułów | 560655A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160013 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| parzyste numery artykułów | 560654A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160020 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1080 |
| parzyste numery artykułów | 560162A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160037 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 670 |
| parzyste numery artykułów | 560668A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160167 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| parzyste numery artykułów | 560715A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164837 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1480 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164844 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1300 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164899 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1135 |
| parzyste numery artykułów | 560709A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164950 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164974 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 910 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164981 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 2 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| parzyste numery artykułów | 560533 |
| Ilość połączeń | 2 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| parzyste numery artykułów | 560532A |
| Ilość połączeń | 2 |