
| Opór [Ohm] | 250 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379062119 |

| Kolor | czarny |
| Opór [Ohm] | 250 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379062126 |

| Opór [Ohm] | 680 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379062133 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| nr EAN | 8053379534449 |

| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062164 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Opór [kOhm] | 2,1 |
| nr EAN | 8053379913640 |

| Długość przewodu [mm] | 130 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379917273 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379133055 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379062287 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379924950 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 12 |
| nr EAN | 8053379159154 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471782 |

| Długość przewodu [mm] | 160 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471799 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471805 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471812 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471829 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471836 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379157181 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379097982 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379157921 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156801 |

| Długość przewodu [mm] | 210 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127429 |

| Długość przewodu [mm] | 1500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127436 |

| Długość przewodu [mm] | 1350 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127443 |

| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127450 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379547807 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 8.4 / 7.5 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379923458 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379923465 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379552221 |

| Gwintowana złączka | M16x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379924929 |

| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127467 |

| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127474 |

| Gwintowana złączka | M12x1.5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156962 |

| Gwintowana złączka | M18x1.5mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156610 |

| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140534 |

| Opór [Ohm] | 800 |
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 8053379140558 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127481 |

| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379146185 |

| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Gwintowana złączka | M10x1.25mm |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379146192 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379157211 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379157204 |

| Długość przewodu [mm] | 690 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127511 |

| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127542 |

| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127559 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127580 |

| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127597 |

| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127610 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379923342 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379158867 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379096954 |