| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 470 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379070626 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379534821 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 910 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ciężar [kg] | 0,064 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379547821 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379141913 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1740 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379141906 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331840 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379070770 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 635 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379341078 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379070831 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379547067 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1820 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560043A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13,6 |
| nr EAN | 8053379324965 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560042A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13 |
| nr EAN | 8053379324972 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,12 |
| nr EAN | 8053379070909 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 990 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379070916 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1280 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 13,7 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Opór [MOhm] | 1,5 |
| nr EAN | 8053379325030 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379331857 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379151349 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379070978 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,008 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379324989 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379549092 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379071081 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071180 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,048 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379331895 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 820 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071210 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1010 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560284A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379565832 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1010 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Opór [Ohm] | 1630 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379071319 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560094A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071333 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560093A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071340 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1250 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071357 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 49 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379071364 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 600 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,53 |
| nr EAN | 8053379071395 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071401 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,39 |
| nr EAN | 8053379071425 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071432 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 970 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331864 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 810 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| parzyste numery artykułów | 560120 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379547883 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379125890 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 630 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379125913 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379141234 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379125906 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071678 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 830 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560133 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379141241 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 940 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379537662 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379537655 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560306A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379916092 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1060 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071807 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379534470 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| parzyste numery artykułów | 560157A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071937 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071951 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560159A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071975 |
Wyświetlanie od 1151 do 1200 (z 1710 pozycji)
Stron: 24
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.