| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560158A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071999 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1480 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560186 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379916023 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| parzyste numery artykułów | 560237A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379072026 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 725 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 450 |
| nr EAN | 8053379072088 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379915989 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560181A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379916771 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560180A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379916818 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379915828 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560198A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379915804 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560189A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13 |
| nr EAN | 8053379915958 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1330 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560507 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379916801 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1210 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560204A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379920228 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560203A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379916825 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560213A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13 |
| nr EAN | 8053379915781 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560207A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379915774 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| parzyste numery artykułów | 560212A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 15 |
| nr EAN | 8053379919789 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 400 |
| nr EAN | 8053379072583 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 2200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 57 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379072590 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379072606 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379072637 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| parzyste numery artykułów | 560224A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379072644 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| parzyste numery artykułów | 560223A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379072651 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560294A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 12 |
| nr EAN | 8053379072668 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072675 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 830 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072682 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072712 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 400 |
| nr EAN | 8053379072729 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,5 |
| parzyste numery artykułów | 560345A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379072736 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 830 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379072750 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 480 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,8 |
| nr EAN | 8053379072767 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| parzyste numery artykułów | 560161A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379072774 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560239A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379072781 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560238A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 2 |
| nr EAN | 8053379072798 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379072804 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 980 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379072811 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560242A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379072835 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 43 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379072859 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379072866 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 15 |
| parzyste numery artykułów | 560249A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379072880 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379072903 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379072910 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 990 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379072927 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 44 |
| parzyste numery artykułów | 560255A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379072941 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 11 |
| nr EAN | 8053379096879 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 730 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| parzyste numery artykułów | 560262A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379073016 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,38 |
| nr EAN | 8053379915965 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 480 |
| nr EAN | 8053379535705 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560086A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379915972 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1230 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,57 |
| nr EAN | 8053379128723 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1020 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379128730 |
Wyświetlanie od 1201 do 1250 (z 1710 pozycji)
Stron: 25
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.