| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1700 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 70 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131518 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131525 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 15 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131549 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560225A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131570 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131587 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 560397A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131600 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 765 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131617 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131624 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131877 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| parzyste numery artykułów | 560145A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379158881 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379914012 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560348A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379148950 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379148981 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1040 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 44 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149001 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149018 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1140 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149049 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 900 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149063 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1950 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149094 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1350 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| parzyste numery artykułów | 560323A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149100 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 43 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149117 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149124 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149131 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1010 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149155 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1060 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149186 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149193 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 3600 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149223 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149230 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 480 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379149315 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149445 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 810 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149452 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149537 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560385A |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149698 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560384A |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149704 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| nr EAN | 8053379149711 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 980 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560433A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149735 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149759 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149803 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 560297A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149827 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 690 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149995 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 930 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150007 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 840 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150014 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150045 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość przewodu [mm] | 1380 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150076 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150144 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150205 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1020 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150250 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150274 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379150373 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151660 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1400 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151745 |
Wyświetlanie od 1251 do 1300 (z 1710 pozycji)
Stron: 26
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.