| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 810 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| parzyste numery artykułów | 560466A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151820 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151851 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| parzyste numery artykułów | 560482A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379914005 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| parzyste numery artykułów | 560481A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379919390 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 740 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379916108 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 675 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379126286 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560582A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331963 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1450 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | 560561A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331970 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331994 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332137 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 14 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332144 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 110 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 18 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332151 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 740 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332182 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332199 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332243 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560580A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332250 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560579A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379332267 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560555A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379333516 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 460 |
| nr EAN | 8053379339600 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379539970 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 57,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379539987 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1550 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 9 |
| nr EAN | 8053379539994 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1020 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379540006 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1320 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379540013 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 2200 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379548552 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379548583 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| Gwintowana złączka | M6x1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379038213 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379001828 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379142064 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 740 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379142071 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379142095 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379153886 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Zakres częstotliwości (kHz) | 58 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328673 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Zakres częstotliwości (kHz) | 58 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328697 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328710 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328727 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328741 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328758 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Wysokość [mm] | 6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328765 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328543 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328772 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | chromowy |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Wysokość [mm] | 5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328550 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328802 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328819 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328826 |
| Strona zabudowy | w środku z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | w środku z lewej |
| Kolor | chromowy |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8053379328857 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328871 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328888 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | żółty/czarny |
| nr EAN | 8053379328895 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | chromowy |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8053379328901 |
Wyświetlanie od 1301 do 1350 (z 1710 pozycji)
Stron: 27
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.