| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379161973 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160778 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1460 |
| parzyste numery artykułów | 560682A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161270 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 960 |
| parzyste numery artykułów | 560705A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161287 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| parzyste numery artykułów | 560687A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161300 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 920 |
| parzyste numery artykułów | 560686A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161317 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 690 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161324 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| parzyste numery artykułów | 560693A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161386 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 850 |
| parzyste numery artykułów | 560699A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379161423 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379161041 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 990 |
| nr EAN | 8053379917662 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 470 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379161096 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 370 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379161126 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 575 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379161133 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379161140 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379161157 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379164141 |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163533 |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379165261 |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379163526 |
| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 33 |
| nr EAN | 8053379164875 |
| Gwintowana złączka | M6x1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38,5 |
| nr EAN | 8053379162918 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379165254 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163540 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163632 |
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379164851 |
| Długość przewodu [mm] | 1130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164486 |
| Długość przewodu [mm] | 1130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164370 |
| Długość przewodu [mm] | 1200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164615 |
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164516 |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164400 |
| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164721 |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164684 |
| Długość przewodu [mm] | 495 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164448 |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164479 |
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164738 |
| Długość przewodu [mm] | 1140 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164523 |
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164493 |
| Długość przewodu [mm] | 1330 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164653 |
| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164455 |
| Długość przewodu [mm] | 1180 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164387 |
| Długość przewodu [mm] | 400 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164745 |
| Długość przewodu [mm] | 755 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164592 |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164547 |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 45 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164363 |
| Długość przewodu [mm] | 670 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164578 |
| Długość przewodu [mm] | 395 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Gwintowana złączka | M12x1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164424 |
| Długość przewodu [mm] | 100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Gwintowana złączka | M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164660 |
| Długość przewodu [mm] | 225 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Gwintowana złączka | M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164769 |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379163595 |
Wyświetlanie od 1501 do 1550 (z 1710 pozycji)
Stron: 31
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.