
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379163304 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379098705 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379164066 |

| Długość przewodu [mm] | 420 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164462 |

| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 48 |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 50 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163519 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| nr EAN | 8053379162888 |

| Długość przewodu [mm] | 590 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Liczba czujników | 2 |
| nr EAN | 8053379163601 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379163618 |

| Długość przewodu [mm] | 985 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379164882 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379164905 |

| nr EAN | 8053379164929 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379164936 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 82 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379168460 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 85 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379168477 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 112 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379168484 |

| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 49 |
| Rozstaw osi [mm] | 50 |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379168491 |

| Długość przewodu [mm] | 370 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 48 |
| Rozstaw osi [mm] | 50 |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379168507 |

| Długość przewodu [mm] | 240 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Rozstaw osi [mm] | 50 |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379168514 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 53 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379168521 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 122 |
| Gwintowana złączka | M14x1.25 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379168538 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| nr EAN | 8053379168569 |

| Ciężar [kg] | 0,212 |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379164288 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379164271 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163250 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163328 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163311 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163557 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163342 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163366 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163359 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163397 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379163403 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163380 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| parzyste numery artykułów | 560621A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159673 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 88 |
| parzyste numery artykułów | 560620A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159680 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159697 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1050 |
| parzyste numery artykułów | 560629A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159758 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1050 |
| parzyste numery artykułów | 560628A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159765 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość [mm] | 760 |
| parzyste numery artykułów | 560635A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159819 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość [mm] | 760 |
| parzyste numery artykułów | 560634A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159826 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| parzyste numery artykułów | 560639A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159857 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| parzyste numery artykułów | 560638A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159864 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| parzyste numery artykułów | 560641 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159871 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 540 |
| parzyste numery artykułów | 560640 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159888 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość [mm] | 815 |
| parzyste numery artykułów | 560643A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159895 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość [mm] | 490 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41,9 |
| parzyste numery artykułów | 560644A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159925 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość całkowita [mm] | 1091 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379159994 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość [mm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160006 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| parzyste numery artykułów | 560655A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160013 |