| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560086 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379073245 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379073252 |
Status produktu: Normalny
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Liczba przewodów | 5 |
| nr EAN | 8053379137657 |
Status produktu: Normalny
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 630 |
| Liczba przewodów | 5 |
| nr EAN | 8053379138630 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M14 x 1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379146024 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | 3/8'' x 19 BSP |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379326990 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379327003 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327010 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M22 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327225 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 62 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379148509 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| nr EAN | 8053379314041 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379147410 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151103 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151110 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151158 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151189 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151196 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 49 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151219 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379153244 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379153268 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379154722 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312498 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312511 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312528 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312740 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 430 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M12x1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312948 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312979 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1630 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 65 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379313068 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379317400 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318278 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318285 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318360 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 45 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318384 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 590 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318391 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 255 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318407 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318414 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 335 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318421 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318445 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 315 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318476 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 615 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 5 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318483 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 395 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318506 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318537 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379320479 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379320523 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323876 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323883 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 57 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379325429 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327058 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379328536 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379329755 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 401 do 450 (z 1708 pozycji)
Stron: 9
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.