| Długość przewodu [mm] | 1500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127436 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1350 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127443 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127450 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 8.4 / 7.5 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379923458 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379923465 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379552221 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M16x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379924929 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127467 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127474 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M12x1.5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156962 |
Status produktu: Normalny
| Gwintowana złączka | M18x1.5mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379156610 |
Status produktu: Normalny
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140534 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127481 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Gwintowana złączka | M10x1.25mm |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379146192 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379157211 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379157204 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 690 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127511 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127542 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127559 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127580 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127597 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127610 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379923342 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379158867 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379096954 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127634 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127641 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 480 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127658 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 1160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127665 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127672 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379157891 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 700 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127696 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 590 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127719 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127726 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127740 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127917 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128006 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 615 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 5 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128051 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128075 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379924967 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379920204 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327188 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327201 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |
Status produktu: Normalny
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379516087 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379327911 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 590 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128105 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128167 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128174 |
Status produktu: Normalny
| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379128211 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 451 do 500 (z 833 pozycji)
Stron: 10
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.