
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061020 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061051 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061075 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061228 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061310 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061402 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061457 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061693 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061761 |

| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379061785 |

| Długość przewodu [mm] | 160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379061808 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062218 |

| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062232 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062300 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 8.4 / 7.5 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379133185 |

| Długość przewodu [mm] | 460 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 58 |
| Gwintowana złączka | Thread M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379133918 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379137725 |

| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379137800 |

| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379137831 |

| Gwintowana złączka | M12x1.5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140237 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140251 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140275 |

| Gwintowana złączka | M18x1.5mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140299 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140329 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140749 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379141579 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 5 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067459 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,124 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 4 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067466 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,188 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 6 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067480 |

| Ciężar [kg] | 0,25 |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379067756 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379068241 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379068500 |

| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379068654 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379068760 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379412617 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379068913 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379069132 |

| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379069415 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379069644 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379413522 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379140022 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379143191 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Liczba przewodów | 5 |
| nr EAN | 8053379137657 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 630 |
| Liczba przewodów | 5 |
| nr EAN | 8053379138630 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379147410 |

| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151103 |

| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151110 |

| Długość przewodu [mm] | 890 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151158 |

| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151189 |

| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151196 |