
| Długość przewodu [mm] | 440 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 49 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379151219 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379153244 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379153268 |

| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379154722 |

| Długość przewodu [mm] | 1170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312498 |

| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312511 |

| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312528 |

| Długość przewodu [mm] | 1160 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312740 |

| Długość przewodu [mm] | 430 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M12x1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312948 |

| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379312979 |

| Długość przewodu [mm] | 1630 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 65 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379313068 |

| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379317400 |

| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318278 |

| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318285 |

| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318360 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 45 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318384 |

| Długość przewodu [mm] | 590 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318391 |

| Długość przewodu [mm] | 255 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318407 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318414 |

| Długość przewodu [mm] | 335 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318421 |

| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318445 |

| Długość przewodu [mm] | 315 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318476 |

| Długość przewodu [mm] | 615 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 5 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318483 |

| Długość przewodu [mm] | 395 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318506 |

| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318537 |

| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379320479 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379320523 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323876 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323883 |

| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 57 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379325429 |

| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379328536 |

| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 56 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379329755 |

| Długość przewodu [mm] | 395 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379329816 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379333752 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 29 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379333813 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379148288 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 418 |
| nr EAN | 8053379148332 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379128761 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379129331 |

| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379130436 |

| Długość przewodu [mm] | 1500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379130474 |

| Długość przewodu [mm] | 1450 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379130528 |

| Długość przewodu [mm] | 360 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 42 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379130573 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 63 |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379130801 |

| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131099 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 64 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131112 |

| Długość przewodu [mm] | 830 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 57 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131129 |

| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131198 |

| Długość przewodu [mm] | 805 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 61 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131464 |

| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 74 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379321124 |