
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379070701 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1820 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560043 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13,6 |
| nr EAN | 8053379070886 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560042 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13 |
| nr EAN | 8053379070893 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 780 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 50 |
| parzyste numery artykułów | 560081 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071265 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 950 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071654 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071777 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071944 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560181 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072224 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1330 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560507 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072422 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379073184 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560086 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379073245 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379073252 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379315499 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560555 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379333509 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560010A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070350 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070374 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ciężar [kg] | 0,114 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379070411 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,066 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379070466 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560001A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070497 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,5 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379534500 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| Ciężar [kg] | 0,064 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379534494 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 680 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379070589 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 670 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379070602 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 470 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379070626 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379534821 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 910 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Ciężar [kg] | 0,064 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379547821 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379141913 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1740 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379141906 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379331840 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379070770 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 635 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379341078 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379070831 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379547067 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1820 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560043A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13,6 |
| nr EAN | 8053379324965 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1200 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| parzyste numery artykułów | 560042A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 13 |
| nr EAN | 8053379324972 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,12 |
| nr EAN | 8053379070909 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 990 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Opór [kOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379070916 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1280 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 13,7 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Opór [MOhm] | 1,5 |
| nr EAN | 8053379325030 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379331857 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379151349 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,3 |
| nr EAN | 8053379070978 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,008 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,2 |
| nr EAN | 8053379324989 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379549092 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1120 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379071081 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071180 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,048 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379331895 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 820 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 41 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071210 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1010 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560284A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379565832 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1010 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Opór [Ohm] | 1630 |
| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379071319 |