
| parzyste numery artykułów | 170892 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1370 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| dla numeru OE | 89545-0K070 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224706787 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1064 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 447 905 70 02 |
| nr EAN | 4054224706800 |

| parzyste numery artykułów | 170672 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1664 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224706817 |

| parzyste numery artykułów | 170693 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 671 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 212 905 34 03 |
| nr EAN | 4054224706824 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 631 |
| Ciężar [kg] | 0,039 |
| dla numeru OE | 207 905 95 02 |
| nr EAN | 4054224706831 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1014 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224706923 |

| parzyste numery artykułów | 170682 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 676 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 212 905 33 03 |
| nr EAN | 4054224706930 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 413 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4054224707029 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 647 |
| Ciężar [kg] | 0,041 |
| dla numeru OE | 212 905 36 03 |
| nr EAN | 4054224707135 |

| parzyste numery artykułów | 109561 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 896 |
| Ciężar [kg] | 0,053 |
| nr EAN | 4054224707142 |

| parzyste numery artykułów | 173807 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ciężar [kg] | 0,096 |
| nr EAN | 4054224707159 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1016 |
| Ciężar [kg] | 0,084 |
| nr EAN | 4054224707302 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 733 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| nr EAN | 4054224708293 |

| parzyste numery artykułów | 107661 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1070 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1824 |
| Ciężar [kg] | 0,228 |
| dla numeru OE | 89542-0K020 |
| nr EAN | 4054224708316 |

| parzyste numery artykułów | 170678 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 669 |
| Ciężar [kg] | 0,135 |
| dla numeru OE | 89546-0K070 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224708927 |

| parzyste numery artykułów | 106468 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 967 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| nr EAN | 4054224708958 |

| parzyste numery artykułów | 177030 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1440 |
| Ciężar [kg] | 0,053 |
| nr EAN | 4054224710050 |

| parzyste numery artykułów | 106636 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1864 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| dla numeru OE | 906 540 01 17 |
| nr EAN | 4054224711026 |

| parzyste numery artykułów | 109538 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 517 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 415 905 31 00 |
| nr EAN | 4054224711040 |

| parzyste numery artykułów | 171153 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1543 |
| Ciężar [kg] | 0,081 |
| dla numeru OE | 415 905 32 00 |
| nr EAN | 4054224711125 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,009 |
| nr EAN | 4054224711521 |

| parzyste numery artykułów | 171112 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 512 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| dla numeru OE | 415 905 33 00 |
| nr EAN | 4054224711538 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0437 |
| dla numeru OE | 059 130 758 K |
| nr EAN | 4054224712542 |

| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06135 |
| dla numeru OE | 03L 906 054 A |
| nr EAN | 4054224712559 |

| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04469 |
| dla numeru OE | 05A 906 051 |
| nr EAN | 4054224712566 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 059 130 758 E |
| nr EAN | 4054224712573 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| dla numeru OE | 96 766 438 80 |
| nr EAN | 4054224712580 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 06E 906 051 K |
| nr EAN | 4054224712641 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 009 153 51 28 |
| nr EAN | 4054224712665 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| nr EAN | 4054224712733 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| dla numeru OE | 009 153 52 28 |
| nr EAN | 4054224712740 |

| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Długość przewodu [mm] | 714 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 FE |
| nr EAN | 4054224712764 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 04L 906 051 F |
| nr EAN | 4054224712795 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1790 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1309 |
| Ciężar [kg] | 0,103 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224713136 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 820 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | C2D 47189 |
| nr EAN | 4054224713785 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 594 |
| Ciężar [kg] | 0,049 |
| nr EAN | 4054224714331 |

| parzyste numery artykułów | 106266 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1764 |
| Ciężar [kg] | 0,081 |
| nr EAN | 4054224714348 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 010 153 53 28 |
| nr EAN | 4054224095577 |

| parzyste numery artykułów | 106637 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1052 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 46837686 |
| nr EAN | 4054224711514 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| nr EAN | 4054224714232 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 783 |
| Ciężar [kg] | 0,049 |
| nr EAN | 4054224714317 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 058 905 379 |
| nr EAN | 4054224716212 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,007 |
| nr EAN | 4054224716229 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 008 542 56 17 |
| nr EAN | 4054224716298 |

| parzyste numery artykułów | 109324 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 616 |
| Ciężar [kg] | 0,047 |
| nr EAN | 4054224717318 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| dla numeru OE | 13 62 7 804 742 |
| nr EAN | 4054224717813 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1338.85 |
| nr EAN | 4054224717820 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4054224718605 |

| Ilość połączeń | 3 |
| dla numeru OE | 004 542 16 18 |
| nr EAN | 4054224718803 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| dla numeru OE | 06J 906 051 C |
| nr EAN | 4054224718827 |