
| Długość [mm] | 475 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,075 |
| nr EAN | 4027816385639 |

| Długość [mm] | 625 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,075 |
| dla numeru OE | 77 00 429 113 |
| nr EAN | 4027816385691 |

| Długość [mm] | 1035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 207 540 03 17 |
| nr EAN | 4027816385967 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816386841 |

| Długość [mm] | 59,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| dla numeru OE | 07K 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387022 |

| Długość [mm] | 51 |
| Szerokość [mm] | 26,0 |
| Grubość [mm] | 23,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 12 36 006 |
| nr EAN | 4027816387091 |

| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 24,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387107 |

| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 24,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387114 |

| Długość [mm] | 50,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06B 905 163 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387688 |

| Długość [mm] | 59,85 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06C 905 163 B |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387725 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B S1 |
| nr EAN | 4027816391425 |

| Długość [mm] | 950 |
| Długość [mm] | 1005 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816392774 |

| Długość [mm] | 673 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816392781 |

| Grubość [mm] | 97,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 145,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14 x 1,25 |
| Ilość zębów | 30 |
| Ilość otworów | 6 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 2,27 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816392798 |

| Długość [mm] | 23,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 12 49 112 |
| nr EAN | 4027816398110 |

| Długość [mm] | 390 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 23,0 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 4027816398974 |

| Długość [mm] | 80 |
| Szerokość [mm] | 50,0 |
| Grubość [mm] | 30,0 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,090 |
| nr EAN | 4027816371502 |

| Długość [mm] | 52 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816366331 |

| Grubość [mm] | 51,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 005 153 23 28 |
| nr EAN | 4027816370598 |

| Grubość [mm] | 85,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 147,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 45,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 120 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14 x 1,25 |
| Ilość zębów | 28 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,65 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 33 41 6 867 262 |
| nr EAN | 4027816398189 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 03L 957 147 |
| nr EAN | 4027816398691 |

| Długość [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 022 957 147 |
| nr EAN | 4027816398936 |

| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 03G 957 147 C |
| nr EAN | 4027816398943 |

| Długość [mm] | 45,8 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 62 35 697 |
| nr EAN | 4027816400554 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 55190562 |
| nr EAN | 4027816400844 |

| Długość [mm] | 630 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 55189517 |
| nr EAN | 4027816400851 |

| Grubość [mm] | 40,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 51.27421.0151 |
| nr EAN | 4027816401209 |

| Grubość [mm] | 79,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 134,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 114 |
| Ilość otworów | 5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 45 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 1,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816402251 |

| Grubość [mm] | 72,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Ilość otworów | 5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 37 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816402275 |

| Grubość [mm] | 75,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 37 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 1,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816402299 |

| Grubość [mm] | 72,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 116,0 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 1,4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816402312 |

| Grubość [mm] | 70,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 116,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Ilość otworów | 5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 59 |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 60510369 |
| nr EAN | 4027816402329 |

| Grubość [mm] | 72,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 37,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Ilość otworów | 4 |
| Ciężar [kg] | 1,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 51824630 |
| nr EAN | 4027816402336 |

| Grubość [mm] | 72,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 116,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 98 |
| Ilość otworów | 5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 1,4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816402404 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 293 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 12 38 265 |
| nr EAN | 4027816404743 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 765 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4027816404750 |

| Długość [mm] | 1830 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1200 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1700 |
| Ciężar [kg] | 0,095 |
| dla numeru OE | 1400 071 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816404798 |

| parzyste numery artykułów | 40545 |
| Długość [mm] | 2595 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1250 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 2530 |
| Ciężar [kg] | 0,127 |
| dla numeru OE | 81.27120.6189 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816405467 |

| Długość [mm] | 1400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1250 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1380 |
| Ciężar [kg] | 0,089 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816405498 |

| Długość [mm] | 920 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1200 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 830 |
| Ciężar [kg] | 0,070 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816405504 |

| parzyste numery artykułów | 49383 |
| Długość [mm] | 2005 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1250 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1950 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816405511 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407669 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |

| Długość [mm] | 51,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1 826 557 |
| nr EAN | 4027816407720 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 157 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 62 35 661 |
| nr EAN | 4027816407942 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 223 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 62 35 632 |
| nr EAN | 4027816407959 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| dla numeru OE | 642 905 01 00 |
| nr EAN | 4027816435877 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 07L 905 163 C |
| nr EAN | 4027816437789 |

| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 03C 906 051 C |
| nr EAN | 4027816437826 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55198717 |
| nr EAN | 4027816443377 |