
| Grubość [mm] | 58,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| dla numeru OE | 011 542 51 17 |
| nr EAN | 4027816374572 |

| Grubość [mm] | 54,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| dla numeru OE | 006 542 34 17 |
| nr EAN | 4027816374657 |

| Długość [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 701 919 369 D |
| nr EAN | 4027816374985 |

| Gwint zewn. [mm] | M16 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,9 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816374992 |

| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,5 |
| Długość śruby pod główką [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| dla numeru OE | 12 61 7 568 481 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816375067 |

| Długość [mm] | 530 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 957 147 F |
| nr EAN | 4027816375081 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 036 907 601 E |
| nr EAN | 4027816375104 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 058 919 501 A S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816375210 |

| Długość [mm] | 358 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 265 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 045 957 147 B |
| nr EAN | 4027816376071 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | szary |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 053 919 501 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816376088 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 026 906 161 |
| nr EAN | 4027816377825 |

| Długość [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4027816379843 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816382225 |

| Długość [mm] | 59,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| dla numeru OE | 07K 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387022 |

| Długość [mm] | 51 |
| Szerokość [mm] | 26,0 |
| Grubość [mm] | 23,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 12 36 006 |
| nr EAN | 4027816387091 |

| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 24,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387107 |

| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 24,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387114 |

| Długość [mm] | 50,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06B 905 163 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387688 |

| Długość [mm] | 59,85 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06C 905 163 B |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387725 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B S1 |
| nr EAN | 4027816391425 |

| Długość [mm] | 23,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 12 49 112 |
| nr EAN | 4027816398110 |

| Długość [mm] | 52 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816366331 |

| Grubość [mm] | 51,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 005 153 23 28 |
| nr EAN | 4027816370598 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 03L 957 147 |
| nr EAN | 4027816398691 |

| Długość [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 022 957 147 |
| nr EAN | 4027816398936 |

| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 03G 957 147 C |
| nr EAN | 4027816398943 |

| Długość [mm] | 45,8 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 62 35 697 |
| nr EAN | 4027816400554 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 55190562 |
| nr EAN | 4027816400844 |

| Długość [mm] | 630 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 55189517 |
| nr EAN | 4027816400851 |

| Grubość [mm] | 40,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 51.27421.0151 |
| nr EAN | 4027816401209 |

| Długość [mm] | 51,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1 826 557 |
| nr EAN | 4027816407720 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 07L 905 163 C |
| nr EAN | 4027816437789 |

| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 02E 927 321 C |
| nr EAN | 4027816443513 |

| Długość [mm] | 68 |
| Szerokość [mm] | 36,0 |
| Grubość [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 070 907 601 A |
| nr EAN | 4027816443605 |

| Długość [mm] | 90 |
| Szerokość [mm] | 45,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4027816443643 |

| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443827 |

| Długość [mm] | 55 |
| Szerokość [mm] | 42,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | 06E 905 163 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443834 |

| Długość [mm] | 47,2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| nr EAN | 4027816446453 |

| Długość [mm] | 72 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| nr EAN | 4027816446460 |

| Długość [mm] | 47,4 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| nr EAN | 4027816446477 |

| Długość [mm] | 51,05 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816447870 |

| Długość [mm] | 71 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 55229700 |
| nr EAN | 4027816448419 |

| Długość [mm] | 34 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,44 |
| dla numeru OE | 46815160 |
| nr EAN | 4027816448426 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 55242637 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816448457 |

| Długość [mm] | 40 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| dla numeru OE | 1 360 840 |
| nr EAN | 4027816448594 |

| Długość [mm] | 39,80 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4027816448990 |

| Długość [mm] | 53,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 1 801 925 |
| nr EAN | 4027816449003 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| Grubość [mm] | 50,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 9,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 000 905 61 02 |
| nr EAN | 4027816454434 |

| Rodzaj oporu | czujnik gorącej warstwy masy powietrza |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,180 |
| dla numeru OE | 82 00 280 060 |
| nr EAN | 4027816457879 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 5946.28 |
| nr EAN | 4027816459408 |