
| Długość [mm] | 88,9 |
| Szerokość [mm] | 45,4 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 14,6 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816162698 |

| Długość [mm] | 105,1 |
| Szerokość [mm] | 46,7 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 16,3 |
| Ciężar [kg] | 1,04 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816162728 |

| Szerokość [mm] | 24,0 |
| Ilość zębów | 104 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816172192 |

| Długość [mm] | 88,8 |
| Szerokość [mm] | 36,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 12,6 |
| Ciężar [kg] | 0,520 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816163015 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| Szerokość [mm] | 36,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,0 |
| Ciężar [kg] | 0,280 |
| dla numeru OE | 14510-P30-003 |
| nr EAN | 4027816247678 |

| Szerokość [mm] | 24,0 |
| Ilość zębów | 106 |
| Ciężar [kg] | 0,500 |
| dla numeru OE | 14400-P1J-E01 S1 |
| nr EAN | 4027816260752 |

| Szerokość [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 56,5 |
| Ciężar [kg] | 0,36 |
| dla numeru OE | 14510-PM7-004 |
| nr EAN | 4027816106159 |

| Długość [mm] | 115,7 |
| Szerokość [mm] | 45,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 14,9 |
| Ciężar [kg] | 1,0 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816162995 |

| Długość [mm] | 129,3 |
| Szerokość [mm] | 57,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,6 |
| Ciężar [kg] | 1,670 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816162018 |

| Długość [mm] | 82 |
| Szerokość [mm] | 57,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 14,5 |
| Ciężar [kg] | 0,790 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| nr EAN | 4027816162742 |

| Długość [mm] | 131,4 |
| Szerokość [mm] | 54,7 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 14,8 |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816163039 |

| Szerokość [mm] | 16,0 |
| Ilość zębów | 70 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816172246 |

| Szerokość [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Ciężar [kg] | 0,330 |
| nr EAN | 4027816247517 |

| Długość [mm] | 129,2 |
| Szerokość [mm] | 68,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 16,9 |
| Ciężar [kg] | 1,740 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816161141 |

| Długość [mm] | 145 |
| Szerokość [mm] | 55,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 15,5 |
| Ciężar [kg] | 1,56 |
| nr EAN | 4027816162643 |

| Szerokość [mm] | 36,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4027816154617 |

| Szerokość [mm] | 24,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| Szerokość 2 [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
| dla numeru OE | 12810-82003-000 |
| nr EAN | 4027816142690 |

| Długość [mm] | 876,3 |
| Szerokość [mm] | 22,0 |
| Ilość zębów | 92 |
| Ciężar [kg] | 0,52 |
| dla numeru OE | 24312-22010 S1 |
| nr EAN | 4027816273981 |

| Szerokość [mm] | 22,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 72,0 |
| Ciężar [kg] | 0,368 |
| nr EAN | 4027816192831 |

| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Ilość zębów | 138 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816193968 |

| Szerokość [mm] | 18,0 |
| Ilość zębów | 121 |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| dla numeru OE | 026 198 119 |
| nr EAN | 4027816146629 |

| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Ilość zębów | 138 |
| Ciężar [kg] | 0,176 |
| dla numeru OE | 06A 198 119 |
| nr EAN | 4027816236344 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 72,0 |
| Ciężar [kg] | 0,046 |
| dla numeru OE | 06A 109 479 F |
| nr EAN | 4027816158783 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816193616 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 1,165 |
| dla numeru OE | 058 198 479 A |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816231264 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 1,027 |
| dla numeru OE | 058 198 119 |
| nr EAN | 4027816247234 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 0,50 |
| dla numeru OE | 058 198 119 A |
| nr EAN | 4027816247241 |

| Szerokość [mm] | 32,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 72,0 |
| Ciężar [kg] | 0,753 |
| dla numeru OE | 058 109 243 E |
| nr EAN | 4027816186588 |

| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Ilość zębów | 150 |
| Ciężar [kg] | 1,311 |
| dla numeru OE | 06B 109 119 F S4 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816236429 |

| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Ilość zębów | 150 |
| Ciężar [kg] | 1,100 |
| dla numeru OE | 06B 198 119 A |
| nr EAN | 4027816247555 |

| Szerokość [mm] | 31,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 72,0 |
| Ciężar [kg] | 0,781 |
| dla numeru OE | 06B 109 243 E |
| nr EAN | 4027816185543 |

| Długość [mm] | 119 |
| Szerokość [mm] | 69,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 19,4 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Ciężar [kg] | 2,1 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| nr EAN | 4027816163404 |

| Rodzaj filtra | z separatorem wody |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 193 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Stal |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| dla numeru OE | 1J0 127 401 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816216223 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Ciężar [kg] | 0,325 |
| dla numeru OE | 028 109 243 K |
| nr EAN | 4027816195702 |

| Szerokość [mm] | 47,7 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 23,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 33,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,0 |
| Ilość zębów | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| dla numeru OE | 11 31 1 727 611 |
| nr EAN | 4027816044277 |

| Długość [mm] | 156,4 |
| Szerokość [mm] | 74,2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 20,3 |
| Grubość 1 [mm] | 19,5 |
| Ciężar [kg] | 2,2 |
| nr EAN | 4027816162803 |

| Długość [mm] | 87 |
| Szerokość [mm] | 52,9 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 1,620 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| nr EAN | 4027816163947 |

| Długość [mm] | 141,4 |
| Szerokość [mm] | 50,2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 1,057 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| nr EAN | 4027816161622 |

| Długość [mm] | 156,46 |
| Szerokość [mm] | 64,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 20,2 |
| System hamulcowy | ATE |
| Ciężar [kg] | 1,858 |
| nr EAN | 4027816162513 |

| Długość [mm] | 133,2 |
| Szerokość [mm] | 53,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,5 |
| Ciężar [kg] | 1,44 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816166160 |

| Długość [mm] | 119,7 |
| Szerokość [mm] | 47,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 15 |
| Ciężar [kg] | 1,07 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816165811 |

| Długość [mm] | 123,1 |
| Długość [mm] | 121,9 |
| Szerokość [mm] | 45,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,936 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| nr EAN | 4027816161905 |

| Długość [mm] | 156,4 |
| Długość [mm] | 155,4 |
| Szerokość [mm] | 63,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 1,845 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| nr EAN | 4027816162179 |

| Długość [mm] | 154,8 |
| Długość [mm] | 155,4 |
| Szerokość [mm] | 63,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 1,85 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| nr EAN | 4027816163497 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 310 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z regulatorem ciśnienia |
| Ciężar [kg] | 0,380 |
| dla numeru OE | 13 32 1 709 535 |
| nr EAN | 4027816264378 |

| Szerokość [mm] | 29,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,0 |
| Ciężar [kg] | 0,306 |
| nr EAN | 4027816102991 |

| Długość [mm] | 156,4 |
| Szerokość [mm] | 52,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,6 |
| Ciężar [kg] | 1,54 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| nr EAN | 4027816160915 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 158 |
| Ciężar [kg] | 1,04 |
| nr EAN | 4027816110828 |

| Szerokość [mm] | 29,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4027816119456 |

| Szerokość [mm] | 24,0 |
| Ilość zębów | 168 |
| Ciężar [kg] | 0,74 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| dla numeru OE | 71736724 |
| nr EAN | 4027816110835 |