
| Szerokość [mm] | 24,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,0 |
| Ciężar [kg] | 0,51 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816318507 |

| Szerokość [mm] | 22,0 |
| Ilość zębów | 104 |
| Ciężar [kg] | 0,65 |
| nr EAN | 4027816319603 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 123 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,250 |
| dla numeru OE | 23390-33060 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816320685 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 20,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 71,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego | 77 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,048 |
| dla numeru OE | 77 01 043 620 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816320951 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 101,5 |
| Szerokość [mm] | 82,0 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego | 88 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego | 94 |
| Ciężar [kg] | 0,164 |
| dla numeru OE | 1906.A9 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816320968 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82,5 |
| Ciężar [kg] | 0,180 |
| dla numeru OE | 1906.C5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816320975 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| Ciężar [kg] | 0,32 |
| dla numeru OE | RF01-12-700B |
| nr EAN | 4027816323372 |

| Długość [mm] | 872 |
| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 109 |
| Ciężar [kg] | 0,30 |
| nr EAN | 4027816323969 |

| Szerokość [mm] | 28,0 |
| Grubość [mm] | 30,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 42,0 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| dla numeru OE | 12810-53B01-000 |
| nr EAN | 4027816323976 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 142,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| rura Ø [mm] | 8 |
| Ciężar [kg] | 0,070 |
| dla numeru OE | 77 00 845 961 |
| nr EAN | 4027816323990 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 101 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| dla numeru OE | 1906.C0 |
| nr EAN | 4027816325086 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,2 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego | 76,8 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego | 84,8 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| dla numeru OE | 77 01 208 613 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816325345 |

| Ilość zębów | 111 |
| Ciężar [kg] | 1,400 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 16 06 369 S1 |
| nr EAN | 4027816327172 |

| Ilość zębów | 162 |
| Ciężar [kg] | 1,76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 16 06 306 S2 |
| nr EAN | 4027816327196 |

| Ilość zębów | 107 |
| Ciężar [kg] | 1,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327202 |

| Szerokość [mm] | 25,4 |
| Ilość zębów | 144 |
| Ciężar [kg] | 1,65 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 1 348 648 S1 |
| nr EAN | 4027816327219 |

| Ilość zębów | 104 |
| Ciężar [kg] | 1,67 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 16 107 932 80 |
| nr EAN | 4027816327257 |

| Ilość zębów | 137 |
| Ciężar [kg] | 1,63 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 0831.V4 S1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327264 |

| Ilość zębów | 135 |
| Ciężar [kg] | 1,16 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327271 |

| Ilość zębów | 178 |
| Ciężar [kg] | 2,83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 13568-29035 S2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327295 |

| Ilość zębów | 178 |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 13568-29035 S2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327301 |

| Ilość zębów | 123 |
| Ciężar [kg] | 1,17 |
| dla numeru OE | 77 01 477 028 S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327318 |

| Ilość zębów | 133 |
| Ciężar [kg] | 1,86 |
| dla numeru OE | 77 01 477 050 S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327349 |

| Ilość zębów | 87 |
| Ciężar [kg] | 1,60 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 77 01 472 675 S1 |
| nr EAN | 4027816327363 |

| Ilość zębów | 58 |
| Ilość zębów | 130 |
| Ciężar [kg] | 2,31 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 036 109 119 AG S3 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327370 |

| Ilość zębów | 141 |
| Ciężar [kg] | 2,55 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327387 |

| Ilość zębów | 137 |
| Ciężar [kg] | 1,26 |
| dla numeru OE | 032 109 119 J S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327394 |

| Szerokość [mm] | 19,0 |
| Ilość zębów | 135 |
| Ciężar [kg] | 1,16 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| dla numeru OE | 030 198 119 A S1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327417 |

| Ilość zębów | 141 |
| Ciężar [kg] | 2,65 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 03G 198 119 B S1 |
| nr EAN | 4027816327424 |

| Ilość zębów | 141 |
| Ciężar [kg] | 2,08 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 038 109 119 M S3 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327431 |

| Ilość zębów | 141 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 038 109 119 D S1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816327448 |

| Szerokość [mm] | 22,0 |
| Ilość zębów | 124 |
| Ciężar [kg] | 1,13 |
| Pas napędowy | z trapezowym profilem zębów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 71771575 |
| nr EAN | 4027816327455 |

| Ilość zębów | 132 |
| Ciężar [kg] | 1,95 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816327462 |

| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Ilość zębów | 142 |
| Ciężar [kg] | 1,85 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| dla numeru OE | 274338 S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816328131 |

| Ilość zębów | 138 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 06A 198 119 S1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816328148 |

| Ilość zębów | 123 |
| Ciężar [kg] | 1,52 |
| dla numeru OE | 24312-27250 S2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816328261 |

| Ilość zębów | 132 |
| Ciężar [kg] | 1,9 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 77 01 477 014 S1 |
| nr EAN | 4027816328605 |

| Szerokość [mm] | 24,0 |
| Ilość zębów | 103 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| dla numeru OE | 14400-P1G-E01 S2 |
| nr EAN | 4027816328919 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | z separatorem wody |
| Wysokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 157 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,341 |
| dla numeru OE | 6K0 127 401 G |
| nr EAN | 4027816329091 |

| Szerokość [mm] | 25,4 |
| Ilość zębów | 113 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Ciężar [kg] | 0,92 |
| dla numeru OE | 24312-23202 S2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816331872 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Wysokość [mm] | 189 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 89,0 |
| rura Ø [mm] | 8 |
| rura Ø [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,385 |
| nr EAN | 4027816334644 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 199 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Ciężar [kg] | 0,360 |
| nr EAN | 4027816334651 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 176 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 50,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,080 |
| nr EAN | 4027816334668 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 163 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Stal |
| rura Ø [mm] | 8 |
| Ciężar [kg] | 0,159 |
| dla numeru OE | 96335719 |
| nr EAN | 4027816334675 |

| Ilość zębów | 162 |
| Ciężar [kg] | 1,68 |
| dla numeru OE | 16 06 306 S3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wodną |
| nr EAN | 4027816338277 |

| Szerokość [mm] | 32,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 180,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 1,14 |
| dla numeru OE | 4241.N1 |
| nr EAN | 4027816339908 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 117,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62,0 |
| Materiał | Stal |
| rura Ø [mm] | 8 |
| Ciężar [kg] | 0,181 |
| dla numeru OE | 16400-41B1A |
| nr EAN | 4027816340430 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| Ilość zębów | 160 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Ciężar [kg] | 1,805 |
| dla numeru OE | 03L 198 119 E |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816341284 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 125 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 92,0 |
| rura Ø [mm] | 8 |
| rura Ø [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| dla numeru OE | 646 092 05 01 |
| nr EAN | 4027816341789 |

| Szerokość [mm] | 32,0 |
| Szerokość [mm] | 50,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| Ciężar [kg] | 0,724 |
| dla numeru OE | 24410-27250 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816343127 |