
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 74,0 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 4027816219729 |

| Długość [mm] | 123 |
| Szerokość [mm] | 51,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 1,300 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816164982 |

| Szerokość [mm] | 25,4 |
| Ilość zębów | 141 |
| Ciężar [kg] | 1,11 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| dla numeru OE | 0831.R8 |
| nr EAN | 4027816196235 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 180 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,0 |
| Ciężar [kg] | 0,530 |
| nr EAN | 4027816239505 |

| Długość [mm] | 131,6 |
| Szerokość [mm] | 58,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 16,8 |
| Ciężar [kg] | 1,470 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816163893 |

| Długość [mm] | 115,7 |
| Szerokość [mm] | 51,3 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 1,098 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816164937 |

| Długość [mm] | 138,8 |
| Szerokość [mm] | 66,4 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 1,784 |
| nr EAN | 4027816164944 |

| Długość [mm] | 139 |
| Szerokość [mm] | 79,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,8 |
| Ciężar [kg] | 2,069 |
| nr EAN | 4027816164951 |

| Szerokość [mm] | 32,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,3 |
| nr EAN | 4027816198468 |

| Szerokość [mm] | 27,0 |
| Ilość zębów | 132 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816198369 |

| Szerokość [mm] | 34,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62,0 |
| Ciężar [kg] | 0,852 |
| nr EAN | 4027816223542 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 58,0 |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| dla numeru OE | 0K016-12-700A |
| nr EAN | 4027816267324 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| Wysokość [mm] | 65,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 93 |
| Ciężar [kg] | 0,085 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1906.A6 |
| nr EAN | 4027816269083 |

| Szerokość [mm] | 26,0 |
| Ilość zębów | 132 |
| Ciężar [kg] | 0,16 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816219101 |

| Szerokość [mm] | 26,0 |
| Ilość zębów | 132 |
| Ciężar [kg] | 1,2 |
| dla numeru OE | 77 01 477 048 |
| nr EAN | 4027816220565 |

| Szerokość [mm] | 30,8 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 50,0 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,7 |
| dla numeru OE | 82 00 709 717 |
| nr EAN | 4027816220558 |

| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| nr EAN | 4027816223092 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| Ilość zębów | 120 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Ciężar [kg] | 1,100 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| dla numeru OE | 038 198 119 A |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816217244 |

| Szerokość [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59,0 |
| Ciężar [kg] | 0,328 |
| dla numeru OE | 56 36 746 |
| nr EAN | 4027816262237 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 135 |
| Ciężar [kg] | 1,160 |
| nr EAN | 4027816272830 |

| Długość [mm] | 156,4 |
| Długość [mm] | 155,4 |
| Szerokość [mm] | 63,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 1,917 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| nr EAN | 4027816164425 |

| Długość [mm] | 141,63 |
| Szerokość [mm] | 50,6 |
| Szerokość [mm] | 50,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 16,7 |
| Ciężar [kg] | 1,219 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| nr EAN | 4027816164821 |

| Długość [mm] | 131,4 |
| Szerokość [mm] | 62,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 18,8 |
| Ciężar [kg] | 1,850 |
| nr EAN | 4027816164845 |

| Długość [mm] | 156,4 |
| Długość [mm] | 155,4 |
| Szerokość [mm] | 69,0 |
| Szerokość [mm] | 72,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 18,5 |
| Ciężar [kg] | 2,049 |
| nr EAN | 4027816163596 |

| Długość [mm] | 123,8 |
| Długość [mm] | 122,6 |
| Szerokość [mm] | 53,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,994 |
| nr EAN | 4027816163602 |

| Długość [mm] | 131,1 |
| Szerokość [mm] | 62,1 |
| Szerokość [mm] | 69,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 19,5 |
| Ciężar [kg] | 1,7 |
| nr EAN | 4027816163787 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Długość [mm] | 92 |
| Szerokość [mm] | 92,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 92,0 |
| rura Ø [mm] | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,460 |
| nr EAN | 4027816268215 |

| Szerokość [mm] | 25,4 |
| Ilość zębów | 153 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816177630 |

| Szerokość [mm] | 29,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| dla numeru OE | 0829.96 |
| nr EAN | 4027816193258 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 178 |
| Ciężar [kg] | 1,0 |
| nr EAN | 4027816268116 |

| Długość [mm] | 95,6 |
| Szerokość [mm] | 38,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 14,5 |
| Ciężar [kg] | 0,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816165774 |

| Długość [mm] | 117,5 |
| Szerokość [mm] | 58,6 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,4 |
| Ciężar [kg] | 1,410 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816165781 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,083 |
| dla numeru OE | 77365902 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816263364 |

| Długość [mm] | 94,8 |
| Szerokość [mm] | 42,9 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,76 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816165569 |

| Szerokość [mm] | 27,0 |
| Ilość zębów | 126 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| nr EAN | 4027816199434 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 273 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,5 |
| rura Ø [mm] | 8 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| dla numeru OE | 13 32 7 794 549 |
| nr EAN | 4027816264163 |

| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 251,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 55,0 |
| Ciężar [kg] | 0,31 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 13 32 7 811 227 |
| nr EAN | 4027816237891 |

| Szerokość [mm] | 25,0 |
| Ilość zębów | 89 |
| Ciężar [kg] | 0,950 |
| nr EAN | 4027816230458 |

| Szerokość [mm] | 32,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| nr EAN | 4027816210290 |

| Ilość zębów | 134 |
| Ciężar [kg] | 1,26 |
| dla numeru OE | 0831.V1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816223276 |

| Długość [mm] | 137 |
| Szerokość [mm] | 51,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,8 |
| Ciężar [kg] | 1,1 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816164326 |

| Długość [mm] | 156,2 |
| Długość [mm] | 155,2 |
| Szerokość [mm] | 75,0 |
| Szerokość [mm] | 73,2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 17,5 |
| Grubość 1 [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 2,41 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| dla numeru OE | 7H0 698 151 A |
| nr EAN | 4027816164654 |

| Długość [mm] | 161,4 |
| Szerokość [mm] | 74,5 |
| Szerokość [mm] | 72,8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 19,6 |
| Ciężar [kg] | 2,25 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| nr EAN | 4027816166290 |

| Długość [mm] | 110,5 |
| Szerokość [mm] | 41,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 15 |
| Ciężar [kg] | 0,9 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| nr EAN | 4027816166559 |

| Długość [mm] | 148,8 |
| Szerokość [mm] | 60,5 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 1,827 |
| nr EAN | 4027816164029 |

| Długość [mm] | 115,9 |
| Szerokość [mm] | 51,9 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 16,2 |
| Ciężar [kg] | 1,091 |
| nr EAN | 4027816164265 |

| Długość [mm] | 101,7 |
| Szerokość [mm] | 50,3 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 17,2 |
| Ciężar [kg] | 0,991 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| nr EAN | 4027816165712 |

| Długość [mm] | 127,5 |
| Szerokość [mm] | 49,0 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość 1 [mm] | 14,5 |
| Ciężar [kg] | 1,25 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4027816166832 |

| Szerokość [mm] | 17,0 |
| Ilość zębów | 104 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| dla numeru OE | 0816.F2 |
| nr EAN | 4027816212720 |

| Szerokość [mm] | 17,0 |
| Ilość zębów | 104 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| dla numeru OE | 0831.S0 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816212744 |