
| Długość [mm] | 59 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| dla numeru OE | 12 35 029 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816370550 |

| Długość [mm] | 35 |
| Szerokość [mm] | 48,5 |
| Grubość [mm] | 43,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 4027816370567 |

| Długość [mm] | 32 |
| Szerokość [mm] | 38,0 |
| Grubość [mm] | 36,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4027816370574 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816371205 |

| Grubość [mm] | 52,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 10,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4027816371427 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 4027816371748 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4027816371854 |

| Grubość [mm] | 21,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 45,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 4027816372691 |

| Rodzaj oporu | czujnik cieplny masy powietrza |
| Długość [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| dla numeru OE | 1920.HH |
| nr EAN | 4027816372882 |

| Długość [mm] | 370 |
| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 62 38 099 |
| nr EAN | 4027816373438 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 036 907 601 E |
| nr EAN | 4027816375104 |

| Długość [mm] | 358 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 265 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 045 957 147 B |
| nr EAN | 4027816376071 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 1920.CZ |
| nr EAN | 4027816377405 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816382225 |

| Długość [mm] | 42 |
| Szerokość [mm] | 48,0 |
| Grubość [mm] | 35,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 6,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4027816382935 |

| Grubość [mm] | 34,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 7,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 005 153 72 28 |
| nr EAN | 4027816384946 |

| Długość [mm] | 59,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| dla numeru OE | 07K 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387022 |

| Długość [mm] | 51 |
| Szerokość [mm] | 26,0 |
| Grubość [mm] | 23,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 12 36 006 |
| nr EAN | 4027816387091 |

| Długość [mm] | 50 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 24,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387107 |

| Długość [mm] | 50,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06B 905 163 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387688 |

| Długość [mm] | 59,85 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 06C 905 163 B |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816387725 |

| Długość [mm] | 23,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 12 49 112 |
| nr EAN | 4027816398110 |

| Długość [mm] | 52 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816366331 |

| Grubość [mm] | 51,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 005 153 23 28 |
| nr EAN | 4027816370598 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 03L 957 147 |
| nr EAN | 4027816398691 |

| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 03G 957 147 C |
| nr EAN | 4027816398943 |

| Długość [mm] | 45,8 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 62 35 697 |
| nr EAN | 4027816400554 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 55190562 |
| nr EAN | 4027816400844 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407669 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |

| Długość [mm] | 51,6 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1 826 557 |
| nr EAN | 4027816407720 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| dla numeru OE | 642 905 01 00 |
| nr EAN | 4027816435877 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 07L 905 163 C |
| nr EAN | 4027816437789 |

| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 03C 906 051 C |
| nr EAN | 4027816437826 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55198717 |
| nr EAN | 4027816443377 |

| Długość [mm] | 68 |
| Szerokość [mm] | 36,0 |
| Grubość [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 070 907 601 A |
| nr EAN | 4027816443605 |

| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443827 |

| Długość [mm] | 55 |
| Szerokość [mm] | 42,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | 06E 905 163 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443834 |

| Długość [mm] | 42 |
| Szerokość [mm] | 34,0 |
| Grubość [mm] | 35,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 7,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 006 153 99 28 |
| nr EAN | 4027816444664 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| nr EAN | 4027816447481 |

| Długość [mm] | 51,05 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816447870 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 55242637 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816448457 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| dla numeru OE | 1920.GW |
| nr EAN | 4027816451778 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1920.GW S1 |
| nr EAN | 4027816451877 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| dla numeru OE | 51908411 |
| nr EAN | 4027816452225 |

| Szerokość [mm] | 30,0 |
| Grubość [mm] | 50,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 18,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 9,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 000 905 61 02 |
| nr EAN | 4027816454434 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 08 62 040 |
| nr EAN | 4027816457725 |

| Rodzaj oporu | czujnik gorącej warstwy masy powietrza |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,180 |
| dla numeru OE | 82 00 280 060 |
| nr EAN | 4027816457879 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 1920.GH |
| nr EAN | 4027816459354 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| dla numeru OE | 16 075 784 80 |
| nr EAN | 4027816459446 |