
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 07Z 906 088 A |
| nr EAN | 4027816492627 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,0703 |
| dla numeru OE | 059 906 088 C |
| nr EAN | 4027816492634 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,0701 |
| nr EAN | 4027816492641 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 E |
| nr EAN | 4027816492658 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 H |
| nr EAN | 4027816492665 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 L |
| nr EAN | 4027816492672 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 R |
| nr EAN | 4027816492689 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 070 906 088 D |
| nr EAN | 4027816492696 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 8E0 906 088 |
| nr EAN | 4027816492702 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 AC |
| nr EAN | 4027816492719 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492726 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492740 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492757 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 045 906 088 G |
| nr EAN | 4027816492764 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 K |
| nr EAN | 4027816492771 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 M |
| nr EAN | 4027816492788 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 G |
| nr EAN | 4027816492818 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 P |
| nr EAN | 4027816492825 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 AS |
| nr EAN | 4027816492832 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492849 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 AR |
| nr EAN | 4027816492856 |

| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 070 906 088 AE |
| nr EAN | 4027816492863 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 E |
| nr EAN | 4027816492870 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492887 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| dla numeru OE | 58 55 376 |
| nr EAN | 4027816492900 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,071 |
| dla numeru OE | 58 55 377 |
| nr EAN | 4027816492917 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 BA |
| nr EAN | 4027816492931 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816492948 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 059 906 088 AC |
| nr EAN | 4027816492955 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 AB |
| nr EAN | 4027816492962 |

| Ilość połączeń | 2 |
| dla numeru OE | 059 906 088 AE |
| nr EAN | 4027816492979 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 007 153 94 28 |
| nr EAN | 4027816492986 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 008 153 41 28 |
| nr EAN | 4027816492993 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816493006 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| dla numeru OE | 059 906 088 AT |
| nr EAN | 4027816493013 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 08 55 432 |
| nr EAN | 4027816493020 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 BT |
| nr EAN | 4027816493037 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 CA |
| nr EAN | 4027816493044 |

| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Długość przewodu [mm] | 724 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 CC |
| nr EAN | 4027816493051 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 076 906 088 E |
| nr EAN | 4027816493068 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55209194 |
| nr EAN | 4027816494416 |

| Wysokość [mm] | 103,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 38,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 139,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 118 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość otworów | 5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 2,82 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 93502106 |
| nr EAN | 4027816495437 |

| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,068 |
| dla numeru OE | 0 6950 2363 |
| nr EAN | 4027816496014 |

| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,086 |
| dla numeru OE | 5 0412 9389 |
| nr EAN | 4027816496045 |

| Długość [mm] | 136 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4027816496793 |

| Długość [mm] | 64,7 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4054224000908 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4054224002292 |

| Ciężar [kg] | 0,070 |
| dla numeru OE | 03P 906 088 A |
| nr EAN | 4054224008003 |

| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 AF |
| nr EAN | 4054224008027 |

| Ciężar [kg] | 0,07 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 DC |
| nr EAN | 4054224008034 |