| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,006 |
| nr EAN | 4054224702192 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,75 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sworzniem mocującym koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4054224703625 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 137,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 114 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 2,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sworzniem mocującym koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4054224703663 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 000 905 89 00 |
| nr EAN | 4054224703700 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| nr EAN | 4054224703724 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 000 905 67 04 |
| nr EAN | 4054224703731 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 172424 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1095 |
| Ciężar [kg] | 0,061 |
| nr EAN | 4054224704189 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 725 |
| Ciężar [kg] | 0,048 |
| dla numeru OE | 34 52 6 791 748 |
| nr EAN | 4054224704295 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| dla numeru OE | 058 905 161 B |
| nr EAN | 4054224704585 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 059 906 088 CL |
| nr EAN | 4054224704622 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224704677 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4054224704806 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 4054224705070 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 205 |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| nr EAN | 4054224705599 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1180 |
| Ciężar [kg] | 0,080 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4054224705759 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1255 |
| Ciężar [kg] | 0,059 |
| dla numeru OE | 58 0127 9037 |
| nr EAN | 4054224705766 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1240 |
| Ciężar [kg] | 0,055 |
| nr EAN | 4054224705773 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1250 |
| Ciężar [kg] | 0,055 |
| dla numeru OE | 58 0127 9032 |
| nr EAN | 4054224705858 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1250 |
| Długość przewodu [mm] | 2730 |
| Ciężar [kg] | 0,201 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| nr EAN | 4054224706398 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1106 |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 447 905 96 01 |
| nr EAN | 4054224706718 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 170681 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1664 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224706725 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 170892 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1370 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Ciężar [kg] | 0,110 |
| dla numeru OE | 89545-0K070 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224706787 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1064 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 447 905 70 02 |
| nr EAN | 4054224706800 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 170672 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1664 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224706817 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 631 |
| Ciężar [kg] | 0,039 |
| dla numeru OE | 207 905 95 02 |
| nr EAN | 4054224706831 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1014 |
| Ciężar [kg] | 0,054 |
| nr EAN | 4054224706923 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 170682 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 676 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 212 905 33 03 |
| nr EAN | 4054224706930 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 413 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4054224707029 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 647 |
| Ciężar [kg] | 0,041 |
| dla numeru OE | 212 905 36 03 |
| nr EAN | 4054224707135 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 173807 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ciężar [kg] | 0,096 |
| nr EAN | 4054224707159 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1016 |
| Ciężar [kg] | 0,084 |
| nr EAN | 4054224707302 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 107661 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1070 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1824 |
| Ciężar [kg] | 0,228 |
| dla numeru OE | 89542-0K020 |
| nr EAN | 4054224708316 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 170678 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 669 |
| Ciężar [kg] | 0,135 |
| dla numeru OE | 89546-0K070 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224708927 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 106468 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 967 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| nr EAN | 4054224708958 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 177030 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 1440 |
| Ciężar [kg] | 0,053 |
| nr EAN | 4054224710050 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 109538 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Długość przewodu [mm] | 517 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 415 905 31 00 |
| nr EAN | 4054224711040 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 171153 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1543 |
| Ciężar [kg] | 0,081 |
| dla numeru OE | 415 905 32 00 |
| nr EAN | 4054224711125 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,009 |
| nr EAN | 4054224711521 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 3030 |
| Ciężar [kg] | 0,199 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |
| dla numeru OE | 1 892 068 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224711750 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0437 |
| dla numeru OE | 059 130 758 K |
| nr EAN | 4054224712542 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06135 |
| dla numeru OE | 03L 906 054 A |
| nr EAN | 4054224712559 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,04469 |
| dla numeru OE | 05A 906 051 |
| nr EAN | 4054224712566 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| dla numeru OE | 059 130 758 E |
| nr EAN | 4054224712573 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,043 |
| dla numeru OE | 96 766 438 80 |
| nr EAN | 4054224712580 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 06E 906 051 K |
| nr EAN | 4054224712641 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 009 153 51 28 |
| nr EAN | 4054224712665 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,040 |
| nr EAN | 4054224712733 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| dla numeru OE | 009 153 52 28 |
| nr EAN | 4054224712740 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Długość przewodu [mm] | 714 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 FE |
| nr EAN | 4054224712764 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 04L 906 051 F |
| nr EAN | 4054224712795 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 851 do 900 (z 1096 pozycji)
Stron: 18
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.