Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » filtry » filtr kabinowy, przeciwpyłkowy » K 1115A filtron wix

Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A FILTRON WIX

K 1115A Filtr kabinowy przeciwpyłkowy FILTRON WIX
filtron K 1115A
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A
K 1115A
filtron K 1115A Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
56.00 zł
cena zawiera vat 23%
taniej niż na allegro o 3.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Poniedziałek: >10 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Poniedziałek: >10 szt.
 
    Ocena:
5/5 (143 ocen)
numer części:

K 1115A

dostawca:

FILTRON WIX

Rodzaj filtra Filtr z węglem aktywnym
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 231
Wysokość [mm] 20
nr EAN 5904608801159

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A FILTRON WIX

Filtr kabiny z węglem aktywnym pasuje do: VOLVO S40 I, V40 1.6-2.0 07.95-12.04

Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A ma zastosowanie do modeli samochodów

VOLVO

S80 I, C70 I, V70 II, S60 I, XC90 I, S40 II, V50

Numery OE Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A producenta FILTRON WIX

VOLVO

30662349, 30883952, 31369415

numery OEM:
VOLVO      30662349
VOLVO      30883952
VOLVO      31369415

Zastosowanie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A FILTRON WIX w samochodach:

Opinie Klientów o Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1115A FILTRON WIX:

Krzysztof, Zielona Góra
2020-07-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Władysław, Ząbki
2022-05-17
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Michal, Łódź
2020-04-02
 5/5
Zakup filtron K 1059 odbył się bez problemów, polecam sklep
Jacek, Piastów
2024-12-29
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Robert, Wiele
2022-10-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Michal, Tychy
2024-11-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Robert, Kałuszyn
2020-08-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
SEBASTIAN, JELENIA GÓRA
2022-07-19
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
GRZEGORZ, MIKOŁAJKI
2021-11-24
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Jacek, Szczecin
2024-04-09
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
GRZEGORZ, MIKOŁAJKI
2025-10-14
 5/5
Filtron, made in poland
Dawid, Bielsko-Biała
2023-05-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Maciej, Koronowo
2020-08-31
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Łukasz, Radzymin
2021-04-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Rafał, Ząbki
2021-06-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Roman, Nowa Ruda
2020-08-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
MICHAŁ, Długa Kościelna
2020-09-09
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Krzysztof, Rzeszów
2021-02-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Aszot, Wólka Kosowska
2020-05-18
 5/5
Niezłe ceny, przejrzysty interfejs
Robert, bogatynia
2019-11-04
 5/5
Kupione i zamontowane sprawuje się dobrze
Aszot, Wólka Kosowska
2022-04-13
 5/5
Super.
Grzegorz, Ząbki
2023-06-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
mihal,
2025-01-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Paweł,
2022-05-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Robert, Wiele
2022-10-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
WALERIAN, koziegłowy
2019-12-22
 5/5
zgodny z zamówieniem
Ireneusz, Poznań
2020-05-04
 5/5
Wszystko już zamontowane w samochodzie przez mojego mechanika, auto śmiga jak należy
Andrzej, warszawa
2024-09-08
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Krzysztof, Czerwonak
2020-02-07
 5/5
Polecam zakupy szybka dostawa możliwości płatności online. K 1210 dobra jakość i cena
Krzysztof, Warszawa
2020-06-18
 5/5
Bardzo dobry kabinowy filtr powietrza. Stosuję od lat i cały czas jakość jest bez zarzutu.

Samochodowy filtr kabinowy przeznaczony jest do oczyszczania powietrza doostającego się do kabiny pojazdu. Powietrze zasysane do kabiny może zawierać duże ilości alergenów w postaci pyłków roślin oraz cząsteczki sadzy i wszelkie drobne zanieczyszczenia. Wszelkie zanieczyszczenia mogą powodować u osób cierpiących na alergię niedogodności związane z ich wdychaniem.
Filtry kabinowe FreciousPlus firmy Mann chronią dodatkowo przed pleśniami i drobnym pyłem. Filtry kabinowe mają bardzo podobną budowę do filtrów powietrza filtrujących powietrze dostające się do silnika.
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy umieszczony jest w kanale doprowadzającym powietrze do wnętrza samochodu. Zalecana jest częsta wymiana filtrów kabinowych gdyż gromadzące się w nich pleśnie i grzyby mają w nich dobre warunki rozwoju i mogą być niebezpieczne dla zdrowia pasażerów. 
Najczęściej występują filtry kabinowe standarwowe i filrty kabinowe węglowe.
Filtry kabinowe z warstwą węgla aktywnego wykazują do 25 procent większą skuteczność od standardowych, absorbując również skraplane na jej powierzchni substancje gazowe.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.