Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » elektryka » oświetlenie » lampy tylne zespolone » lampy tylne zespolone » 11-12185-01-2 tyc europe b.v.

Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 TYC EUROPE B.V.

11-12185-01-2 Lampa tylna zespolona TYC EUROPE B.V.
tyc 11-12185-01-2
Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2
11-12185-01-2
tyc 11-12185-01-2 Lampa tylna zespolona
Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 tyc
Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 tyc
143.00 zł
cena zawiera vat 23%
taniej niż na allegro o 4.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Wtorek:2 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Wtorek: 2 szt.
 
    Ocena:
5/5 (5 ocen)
numer części:

11-12185-01-2

dostawca:

TYC EUROPE B.V.

Strona zabudowy z prawej
Rodzaj rejestracji Sprawdzony zgodnie z typem E
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca bez mocowania lampy
nr EAN 8717475086393

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 TYC EUROPE B.V.

Lampa tył P (kolor kierunkowskazu biały, kolor szkła czerwony) pasuje do: RENAULT CLIO III Ph I Hatchback 05.05-05.09

Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 ma zastosowanie do modeli samochodów

RENAULT

CLIO II, MASTER II, MEGANE I Grandtour, SCÉNIC I, LAGUNA II, LAGUNA II Grandtour, TRAFIC II

Numery OE Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 producenta TYC EUROPE B.V.

RENAULT

8200459960

numery OEM:
RENAULT      8200459960
zamienniki:
4331932
brak
VAN WEZEL

Zastosowanie Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 TYC EUROPE B.V. w samochodach:

Opinie Klientów o Lampa tylna zespolona 11-12185-01-2 TYC EUROPE B.V.:

Zenon, Poraj
2020-01-18
 5/5
Kupiłem 11-12264-01-2 i jestem z niego zadowolony
Kamil, Rzeszów
2020-09-13
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Jan, Warszawa
2024-07-01
 5/5
Spełnia wymagania
Sylwester, Sulików
2024-07-27
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Sylwester, Sulików
2024-07-27
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Oświetlenie samochodowe TYC

TYC to jeden z największych na świecie producentów motoryzacyjnej techniki świetlnej, dostawca zarówno na pierwszy montaż, jak i na rynek części zamiennych. Katalog marki obejmuje reflektory, lampy tylne zespolone, kierunkowskazy, reflektory przeciwmgłowe oraz lusterka zewnętrzne wraz ze szkłami — elementy istotne dla widoczności i bezpieczeństwa, a także dla estetyki pojazdu.

Produkty TYC spełniają normy homologacyjne i odpowiadają parametrom fotometrycznym oryginału, zapewniając właściwy rozkład i natężenie światła. Precyzyjne odwzorowanie kształtu i punktów montażowych gwarantuje dobre pasowanie po naprawach powypadkowych. Szeroka oferta aplikacji do popularnych modeli sprawia, że TYC jest częstym wyborem przy wymianie uszkodzonego oświetlenia.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.