
| Numer podwozia od | 8E-1-000 001 |
| Numer podwozia do | 8E-5-400 000 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Długość przewodu [mm] | 675 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074463253 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 730 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Długość [mm] | 660 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688521668 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| Punkt włączania od [bar] | 0,15 |
| Długość [mm] | 46 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 2,54 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688084668 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| Długość [mm] | 46 |
| Punkt włączania od [bar] | 1,6 |
| Punkt włączania do [bar] | 2 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688084859 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| Długość [mm] | 46 |
| Punkt włączania od [bar] | 0,75 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,05 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 2,48 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688084446 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| Punkt włączania od [bar] | 1,2 |
| Długość [mm] | 46 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 2,54 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 13 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688084842 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,9 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688190161 |

| Zakres temperatury do [°C] | 170 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688543820 |

| TECDOC-Nr silnika | 16860 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 919 081M |
| dla numeru OE | 1 469 771 |
| dla numeru OE | 955 606 091 10 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,75 - 1,05 |

| dla numeru OE | 068 919 081 A |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Kolor | szary |
| Punkt włączania od [bar] | 0,75 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,05 |

| dla numeru OE | 028 919 081 D |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Kolor | niebieski |
| Punkt włączania od [bar] | 0,15 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,35 |

| dla numeru OE | 038 906 051 B |

| Kod silnika | BCZ,BDG,BFC |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422540265 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| TECDOC-Nr silnika | 16859 |
| TECDOC-Nr silnika | 16860 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0/ SW 19 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,03008 |
| nr EAN | 4046001330933 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Opór [Ohm] | 900 |
| Długość [mm] | 750 |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Ilość połączeń | 3 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Ciężar [kg] | 0,12664 |
| nr EAN | 4046001312816 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |

| TECDOC-Nr silnika | 16858 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,03848 |
| nr EAN | 4046001277115 |

| Kod silnika | BFC |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001277122 |

| Kod silnika | BFC |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001277139 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,75-1,05 |
| Ciężar [kg] | 0,03899 |
| nr EAN | 4046001331107 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI produkowanego od 2002.07 do roku 2004.12
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 Avant (8E5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 Avant (8E5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2002.07 do roku 2004.12, i mocy silnika 163 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025