
| Punkt włączania od [bar] | 0,55 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,85 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| dla numeru OE | 038 919 081 K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816190189 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| nr EAN | 4027816315391 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Długość [mm] | 530 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 957 147 F |
| nr EAN | 4027816375081 |

| Długość [mm] | 358 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 265 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 045 957 147 B |
| nr EAN | 4027816376071 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224036518 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186628 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 4082300273335 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300163643 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,555 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,85 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | brązowy |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Natężenie prądu [A] | 0,150 |
| Tolerancja [%] | 15 |
| nr EAN | 4082300097085 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 70 |
| nr EAN | 4082300394474 |

| Opór [Ohm] | 500 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300479386 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 260 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300562699 |

| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 70 |
| nr EAN | 4082300665048 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4082300676273 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389518 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389891 |

| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079380850 |

| dla numeru artykułu | 558001 |
| Ilość połączeń | 5 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| nr EAN | 5901779827476 |

| Ilość połączeń | 5 |
| dla numeru artykułu | 558108 |
| nr EAN | 5901779827728 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 5901779827971 |

| Numer seryjny | K8800015 |
| nr EAN | 5901159269278 |

| Numer seryjny | K8800131 |
| nr EAN | 5901159269414 |

| Numer seryjny | K8800146 |
| nr EAN | 5901159269445 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063501741 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063507446 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063508207 |

| nr EAN | 8001063940335 |

| nr EAN | 8001063864587 |

| nr EAN | 8001063970288 |

| nr EAN | 5907558576757 |

| Ciśnienie [bar] | 0,70 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 5907558547993 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 5907558548242 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 5907558548259 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8,5 |
| nr EAN | 5907558548501 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 5907558580686 |

| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 5907558581874 |

| nr EAN | 5907558558883 |

| nr EAN | 5907558572704 |

| nr EAN | 5907558566994 |

| nr EAN | 5907558562347 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 5901619503355 |

| Długość przewodu [mm] | 445 |
| nr EAN | 5901619502082 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 5901619593905 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 5902659724731 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,55 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,85 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 5902659723840 |

| nr EAN | 5903364310707 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14) produkowanego od 2003.10 do roku 2009.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 2003.10 do roku 2009.06, i mocy silnika 105 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025