
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054152 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,080 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379055845 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Gwint zewn. [mm] | M 12x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379057542 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913664 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060320 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560010A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070350 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560001A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070497 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379071432 |

| nr EAN | 8012510048153 |

| Długość przewodu [mm] | 585 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510078921 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | żółty |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510056394 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510085509 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 8012510049303 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| nr EAN | 8012510058329 |

| nr EAN | 8435050603369 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 1000 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77008 |
| nr EAN | 8435050618899 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604359 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604366 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| nr EAN | 8435050601396 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| nr EAN | 8435050604083 |

| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| nr EAN | 8435050634370 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050641248 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 40,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,435 |
| dla numeru OE | 357 407 613 B |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| nr EAN | 4027816019015 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 40,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,435 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 357 407 615 A |
| nr EAN | 4027816022190 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| nr EAN | 4027816240587 |

| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4027816306160 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816347620 |

| Długość [mm] | 149 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| dla numeru OE | 06A 905 161 B |
| nr EAN | 4027816370277 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816374725 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B S1 |
| nr EAN | 4027816391425 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816482963 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| nr EAN | 4054224097281 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2080 |
| Opór [Ohm] | 322 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Kolor | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300154146 |

| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Ilość biegunów | 6 |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| nr EAN | 4082300652161 |

| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 4082300652574 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| nr EAN | 4082300652581 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079314008 |

| nr EAN | 5908242650975 |

| nr EAN | 5908242662718 |

| nr EAN | 5901159082464 |

| nr EAN | 5901159082471 |

| nr EAN | 5901159120739 |

| Numer seryjny | K8800020 |
| nr EAN | 5901159195331 |

| Numer seryjny | K8800025 |
| nr EAN | 5901159269285 |

| Numer seryjny | K9000001 |
| nr EAN | 5901159195324 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Daewoo REZZO (U100) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Daewoo REZZO (U100) 2.0 produkowanego od 2001.09 do roku 2004.12
Jeżeli twój Daewoo dysponuje silnikiem o mocy 121 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Daewoo REZZO (U100)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Daewoo REZZO (U100) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Daewoo z rocznika od 2001.09 do roku 2004.12, i mocy silnika 121 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025