| Data produkcji od | 06.11.2006 |
| dla numeru PR | 0F8 |
| dla numeru PR | 0F9 |
| dla numeru PR | 1A1 |
| dla numeru PR | 1A2 |
| dla numeru PR | 1A5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | w zbiorniku paliwa |
| Ograniczenia producenta | VDO / CONTINENTAL |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji do | 26.05.2008 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Data produkcji do | 26.05.2008 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Data produkcji do | 26.05.2008 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez drążka sprzęgającego |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Rodzaj napędu | Napęd przednich kół |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 57 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Przeszklenie | Z czujnikiem deszczu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| dla numeru OE | 038 906 051 B |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 1J0 907 660 C |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 3D0 998 275 A |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 06A 919 501 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2518 |
| nr EAN | 3322937734689 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 77 |
| parzyste numery artykułów | GBS2517 |
| nr EAN | 3322937735167 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538071 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | BDK |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276423661501 |
Status produktu: Normalny
A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051B
Numer dostawcy: 038906051B
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| nr EAN | 4103590350947 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 380 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001342097 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |
Status produktu: Normalny
| Rok modelowy do | 2006 |
| Rok modelowy do | 2006 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rok prod. do | 200606 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rok prod. do | 200606 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rok prod. do | 200606 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 17359 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | BDK |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Data produkcji do | 26.05.2008 |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer podwozia do | 1K-8-180 000 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375020157 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 200805 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051B
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051B
Numer dostawcy: 038906051B
CZUJNIK TEMPERATURY WODY VAG
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 038906081B
Numer dostawcy: 038906081B
Kod GTU: Nie dotyczy
Wyświetlanie od 201 do 232 (z 232 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF V (1K1) 2.0 SDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF V (1K1) 2.0 SDI
produkowanego od 2004.01 do roku 2008.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF V (1K1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF V (1K1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2004.01 do roku 2008.11, i mocy silnika 75 KM
.