
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 580 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 1230 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 340 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |





| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4044688186669 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 141,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 2,428 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4044688225542 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688374769 |

| Długość [mm] | 530 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688375087 |

| Długość [mm] | 358 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 265 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688376077 |

| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4044688379320 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1090 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| nr EAN | 4054228077333 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| nr EAN | 4054228724091 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Ciężar [kg] | 0,129 |
| nr EAN | 4054228746369 |

| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 141 |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 884 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 884 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | czarny/zielony |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| dla numeru OE | 1J0 907 660B |
| dla numeru OE | 1 119 169 |

| dla numeru PR | 9Q2 |
| dla numeru PR | 9Q4 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Rura ochronna przewodu |

| Ilość biegunów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zabezpieczeniem |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 560 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |

| dla numeru OE | 038 906 051 B |

| dla numeru OE | 1J0 907 660 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538071 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276422540456 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423661310 |


| Długość [mm] | 380 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001342097 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A4 B7 (8EC) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B7 (8EC) 2.0 TDI produkowanego od 2006.06 do roku 2008.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A4 B7 (8EC)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A4 B7 (8EC) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2006.06 do roku 2008.06, i mocy silnika 163 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020