
| Ciężar netto [g] | 32 |
| nr EAN | 5902048924995 |

| Ciężar netto [g] | 32 |
| nr EAN | 5902048897695 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478868 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478875 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S156 |
| nr EAN | 4031185268509 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S155 |
| nr EAN | 4031185268516 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| TECDOC-Nr silnika | 20909 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0098 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 405 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 593 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 360 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| Napięcie [V] | 5 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 333 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 455 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275086 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275093 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 50 |
| ciśnienie do [kPa] | 150 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 6 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | srebrny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rok prod. od | 200405 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,06 |

| Ciężar [kg] | 0,07 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 487 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 435 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 285 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 380 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 250 |

| Strona zabudowy | z obu stron |







| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4054228010545 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 523 A |
| nr EAN | 4054228063183 |

| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0194 0 1 |
| nr EAN | 4019722491412 |

| Ilość biegunów | 2 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V produkowanego od 2004.02 do roku 2010.05
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda OCTAVIA II Combi (1Z5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2004.02 do roku 2010.05, i mocy silnika 136 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022