
| nr EAN | 4044079050227 |

| dla numeru artykułu | 550038 |
| Opór [Ohm] | 450 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5901779818788 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Opór [Ohm] | 380 |
| dla numeru artykułu | 550037 |
| Wysokość [mm] | 37,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 5901779819198 |

| Numer seryjny | K9412020 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 5901159267649 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063593890 |

| nr EAN | 8001063936598 |

| nr EAN | 8001063831473 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8001063934730 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 37,5 |
| nr EAN | 5907558596939 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558527162 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 5901619521830 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37,5 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez dodatków |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sworzniem mocującym koła |
| średnica zewnętrzna [mm] | 131 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 108 |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| nr EAN | 4040074128107 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074281888 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4040074295274 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 375 |
| nr EAN | 087295913123 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295119525 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326810166 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081933 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Ciężar netto [g] | 160 |
| nr EAN | 5902048063816 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Ciężar netto [g] | 100 |
| nr EAN | 5902048023339 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Ciężar netto [g] | 98 |
| nr EAN | 5902048023353 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Ciężar netto [g] | 90 |
| nr EAN | 5908281497197 |

| Ciężar netto [g] | 1535 |
| nr EAN | 5902048015181 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość 1 [mm] | 890 |
| Długość 2 [mm] | 870 |
| nr EAN | 4031185267762 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 750 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Kolor | biały |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,42 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 375 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 39,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 110 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,432 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sworzniem mocującym koła |
| nr EAN | 4044688039910 |

| Ilość biegunów | 2 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 108 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 39 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z trzpieniem stojącym |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1 090 457 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422540043 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 380 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4046001303418 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Opel ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel ASTRA H sedan (A04) 1.8 (L69) produkowanego od 2007.02 do roku 2012.09
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Opel ASTRA H sedan (A04)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Opel ASTRA H sedan (A04) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel z rocznika od 2007.02 do roku 2012.09, i mocy silnika 140 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025