
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5900427377356 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,036 |
| dla numeru OE | MD050214 |
| nr EAN | 5050063013498 |

| Długość przewodu [mm] | 573 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 5012759514368 |

| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379061648 |

| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379343041 |

| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |

| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050646618 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | 83420-16020 |
| nr EAN | 4027816282655 |

| Gwint zewn. [mm] | 16 |
| nr EAN | 8033001012064 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 8052553014500 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| nr EAN | 8052553014654 |


| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| dla numeru OE | MD326170 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | trójkątny |
| nr EAN | 4010326810678 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 4044688543516 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538132 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mercedes-benz KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.224).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mercedes-benz KLASA E T-Model (S212) E 350 BlueTEC (212.224) produkowanego od 2009.11 do roku 2013.12
Jeżeli twój Mercedes-benz dysponuje silnikiem o mocy 211 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mercedes-benz KLASA E T-Model (S212)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mercedes-benz KLASA E T-Model (S212) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mercedes-benz z rocznika od 2009.11 do roku 2013.12, i mocy silnika 211 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026