
| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109533019 |

| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109532890 |



| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Dostępne MAPP-Code |

| nr EAN | 4251475107190 |

| nr EAN | 4251475115263 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 1215 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 4047024376991 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337510 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość całkowita [mm] | 66 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337527 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 4047024438996 |

| nr EAN | 4047024400955 |

| nr EAN | 4047024439016 |

| nr EAN | 4047024379008 |

| nr EAN | 4047025204361 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759450185 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759450192 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759514733 |

| nr EAN | 5012759976081 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759981092 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 5012759968970 |

| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759540459 |

| Kolor | pomarańczowy |
| nr EAN | 5012759558683 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Masa [g] | 42 |
| Ciężar brutto [g] | 72 |

| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318445 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379562381 |

| Długość przewodu [mm] | 640 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127917 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379537600 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560159A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071975 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560158A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071999 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379328970 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158072 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158089 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158317 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość połączeń | 2 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 8012510026748 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,9 |
| nr EAN | 8012510026809 |

| Długość [mm] | 110 |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| nr EAN | 8012510034460 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510040447 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez króćca przyłączeniowego |
| nr EAN | 8012510035979 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050624289 |

| Długość [mm] | 1200 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050639900 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640661 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642474 |

| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 546 |
| Kolor wtyczki | brązowy |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 3 kabriolet (E36) M3 3.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 kabriolet (E36) M3 3.2 produkowanego od 1996.03 do roku 1999.09
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 321 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 3 kabriolet (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 3 kabriolet (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1996.03 do roku 1999.09, i mocy silnika 321 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026