
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 40 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ilość na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakładką ze smarem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 70 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 753 |
| Długość [mm] | 69 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | żółty/czarny |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 921 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 752 |
| Długość [mm] | 68 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Zakres temperatury od [°C] | 55 |
| Zakres temperatury do [°C] | 65 |
| Oznaczenie koloru | czerwony |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Punkt włączania [°C] | 108 |
| Punkt włączania [°C] | 112 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Zakres temperatury od [°C] | 108 |
| Zakres temperatury do [°C] | 119 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |

| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Zakres pomiarowy do [°C] | 150 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Ilość biegunów | 2 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 357 919 149 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość zębów | 15 |
| Ilość biegunów | 3 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |


| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Długość [mm] | 930 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Opór [Ohm] | 1140 |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,082 |
| nr EAN | 4046001358937 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Honda PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Honda PRELUDE V (BB_) 2.2 16V (BB6, BB8) produkowanego od 1996.10 do roku 2000.10
Jeżeli twoja Honda dysponuje silnikiem o mocy 185 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Honda PRELUDE V (BB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Honda PRELUDE V (BB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Honda z rocznika od 1996.10 do roku 2000.10, i mocy silnika 185 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020