
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 100 |
| Wysokość 1 [mm] | 41 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsów |
| Ciężar [kg] | 1,72 |
| nr EAN | 8717109522211 |

| Długość [mm] | 37 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109564570 |

| Długość [mm] | 37 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109564686 |



| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość [mm] | 67 |
| Dostępne MAPP-Code | |
| nr EAN | 4006633477444 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Długość [mm] | 67 |
| Dostępne MAPP-Code | |
| nr EAN | 4006633477468 |

| nr EAN | 4251475107190 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 4251475114198 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047023046932 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047023046925 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 4047024438996 |

| Strona zabudowy | Oprawa |
| nr EAN | 4047024558410 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 660 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 4047025383257 |

| nr EAN | 4047026449228 |

| Długość przewodu [mm] | 843 |
| nr EAN | 4047026448672 |

| nr EAN | 4047023068873 |

| nr EAN | 4047026511291 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759456880 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759456897 |

| nr EAN | 5012759976081 |

| nr EAN | 5012759976272 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759981092 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 5012759968970 |

| nr EAN | 5012759548677 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379030330 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 630 |
| Liczba przewodów | 5 |
| nr EAN | 8053379138630 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379323876 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379340873 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379546886 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913664 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 560397A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131600 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 560297A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379149827 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379329090 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158324 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość połączeń | 2 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |

| Długość [mm] | 110 |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| nr EAN | 8012510034460 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez króćca przyłączeniowego |
| nr EAN | 8012510035979 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 10000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 117000 |
| nr EAN | 8435050634790 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 115000 |
| nr EAN | 8435050637258 |

| Wymiar gwintu | M 12x1.5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050644713 |

| Długość przewodu [mm] | 700 |
| nr EAN | 8435050652640 |

| Strona zabudowy | przed turbosprężarką |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 896 |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Długość [mm] | 68,50 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 06H 906 433 |
| nr EAN | 4027816361763 |

| Długość [mm] | 69 |
| Szerokość [mm] | 31,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4027816373179 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.6 produkowanego od 1997.06 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 101 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1997.06 do roku 2000.11, i mocy silnika 101 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026